0,00zł

Do Kasy

Tylko zestaw oświetlenia LED - zestaw świateł kyglaring zaprojektowany dla Lego Creator Fish Tank 31122 ekskluzywny zestaw 3 w 1 - bez zestawu Lego

Opinie:
(0)
  • Marka: Kyglaring
  • Model: B09V2MQM18
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 09:58 CET - więcej
136,82zł
Design: Zestaw oświetlenia LED został specjalnie zaprojektowany do zestawu budowania akwarium Lego 31122, może automatycznie zmieniać kolor, aby uzyskać ogromne ulepszenie ulubionego modelu i będzie wyglądać wspaniale.
Uwaga: Nasz produkt to tylko zestaw świateł w zestawie, nie zawiera kompletów klocków LEGO.
Instrukcja instalacji: W zestawie szczegółowa instrukcja, szczegółowy opis w postaci zdjęć, instrukcja obsługi (może nie być dostępna w języku polskim) (może nie być dostępna w języku polskim).
Wiele zastosowań: W zestawie kabel USB i pudełko na baterie (bez baterii), może być zasilane przez powerbank, ładowarkę ścienną, inne urządzenie z portem USB (napięcie wyjściowe powinno być mniejsze niż 6 V), łatwe w obsłudze.
Usługa: Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami lub zadaj pytania przez QA, odpowiemy na Twoje pytania tak szybko, jak to możliwe.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..