0,00zł

Do Kasy

Tylko zestaw oświetlenia LED - zestaw świateł kyglaring zaprojektowany dla Lego Creator Fish Tank 31122 ekskluzywny zestaw 3 w 1 - bez zestawu Lego

Opinie:
(0)
  • Marka: Kyglaring
  • Model: B09V2MQM18
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 09:58 CET - więcej
136,82zł
Design: Zestaw oświetlenia LED został specjalnie zaprojektowany do zestawu budowania akwarium Lego 31122, może automatycznie zmieniać kolor, aby uzyskać ogromne ulepszenie ulubionego modelu i będzie wyglądać wspaniale.
Uwaga: Nasz produkt to tylko zestaw świateł w zestawie, nie zawiera kompletów klocków LEGO.
Instrukcja instalacji: W zestawie szczegółowa instrukcja, szczegółowy opis w postaci zdjęć, instrukcja obsługi (może nie być dostępna w języku polskim) (może nie być dostępna w języku polskim).
Wiele zastosowań: W zestawie kabel USB i pudełko na baterie (bez baterii), może być zasilane przez powerbank, ładowarkę ścienną, inne urządzenie z portem USB (napięcie wyjściowe powinno być mniejsze niż 6 V), łatwe w obsłudze.
Usługa: Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami lub zadaj pytania przez QA, odpowiemy na Twoje pytania tak szybko, jak to możliwe.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..