0,00zł

Do Kasy

Tylko zestaw oświetlenia LED - zestaw świateł kyglaring zaprojektowany dla Lego Creator Fish Tank 31122 ekskluzywny zestaw 3 w 1 - bez zestawu Lego

Opinie:
(0)
  • Marka: Kyglaring
  • Model: B09V2MQM18
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 09:58 CET - więcej
136,82zł
Design: Zestaw oświetlenia LED został specjalnie zaprojektowany do zestawu budowania akwarium Lego 31122, może automatycznie zmieniać kolor, aby uzyskać ogromne ulepszenie ulubionego modelu i będzie wyglądać wspaniale.
Uwaga: Nasz produkt to tylko zestaw świateł w zestawie, nie zawiera kompletów klocków LEGO.
Instrukcja instalacji: W zestawie szczegółowa instrukcja, szczegółowy opis w postaci zdjęć, instrukcja obsługi (może nie być dostępna w języku polskim) (może nie być dostępna w języku polskim).
Wiele zastosowań: W zestawie kabel USB i pudełko na baterie (bez baterii), może być zasilane przez powerbank, ładowarkę ścienną, inne urządzenie z portem USB (napięcie wyjściowe powinno być mniejsze niż 6 V), łatwe w obsłudze.
Usługa: Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami lub zadaj pytania przez QA, odpowiemy na Twoje pytania tak szybko, jak to możliwe.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..