0,00zł

Do Kasy

Crawling Crab Musical Toy Z PodśWietleniem Led, Usb Akumulator Babys Automatyczna Indukcyjna Zabawka Krab Z Funkcją Unikania PrzeszkóD Dla MałYch Dzieci ( Color : Pomarańczowy )

Opinie:
(0)
  • Marka: YHQKJ
  • Model: B09VC232WJ
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:40 CET - więcej
108,44zł
????【Zabawki muzyczne ze światłami】 Zabawka kraba ma własną muzykę i miękkie oświetlenie dla oczu. Dzieci będą gonić kraba, gdy go zobaczą, przyciągając uwagę dziecka i pomagając mu się poruszać.
????【Elektryczna zabawka indukcyjna】 Ta pełzająca zabawka kraba ma wbudowane urządzenie wykrywające, o ile wykryje przeszkodę z przodu, automatycznie ucieknie i jest ciekawą zabawką odpowiednią dla dzieci.
????【Materiał】 trwały materiał ABS, bezpieczny i przyjazny dla środowiska, nietoksyczny i bez smaku, dziecko może bawić się z pewnością.
????【Ładowanie USB】 Możesz podłączyć kabel USB do transmisji danych do ładowarki, komputera i power banku w celu ładowania, możesz grać przez długi czas, a ładowanie jest wygodne.
????【Kreatywne prezenty dla dzieci】 Ta zabawka kraba z automatycznym unikaniem przeszkód jest najlepszym prezentem urodzinowym, prezentem na Boże Narodzenie i innymi prezentami świątecznymi dla twojego dziecka, dziecko może bawić się krabami przez cały dzień i mieć bardzo zabawny dzień.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..