0,00zł

Do Kasy

Dziecięca nasadka ochronna na uszy, daszek do kąpieli dla małych dzieci, miękka, wygodna czapka do szamponu dla niemowląt, regulowana nasadka do wanienki do mycia włosów Dewu

Opinie:
(0)
  • Marka: DEWU
  • Model: B09X5TGN2J
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:40 CET - więcej
30,49zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: żółty
✧Poszerzone brzegi czapki: Rondo naszej czapki jest poszerzone i podniesione, co może zapobiegać przedostawaniu się wody do oczu i uszu dziecka.
✧Elastyczny rozmiar czapki: nasza czapka ma regulowaną klamrę, którą można dowolnie regulować w zależności od wielkości głowy dziecka.
✧Kształt korony z kreskówek: Nasza czapka została zaprojektowana kształt korony z kreskówek, która jest interesująca i atrakcyjna dla dziecka, a kąpiel będzie bardziej beztroska.
✧Wygodna czapka: nasza czapka jest miękka i elastyczna, która pasuje do głowy dziecka. To wygodny czepek pływacki dla Twojego dziecka.
✧Bezpieczny w użyciu: Dzięki zastosowaniu wysokiej ści polipropylenu i trwałych materiałów TPE nasza czapka jest bezwonna, nie blaknie i jest bezpieczna dla Twoich dzieci.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor żółty
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...