0,00zł

Do Kasy

Rysowanie stołu projektora dla dzieci, śledzenie i rysowanie zabawki projektora, ze światłem i muzyką Wielofunkcyjny inteligentny projektor dla dzieci, zabawki wczesnej edukacji Prezent A/a

Opinie:
(0)
  • Marka: A/A
  • Model: B09X999PJX
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 12:21 CET - więcej
105,29zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: B: różowy
☏【3 RÓŻNE DYSKI OBRAZOWE】-ten projektor elektroniczny zawiera 3 różne dyski z obrazami, które łącznie mają 24 wzory, dzieci mogą przełączać się, jak chcą. Rozwija umiejętność postrzegania i wyobrażania sobie kolorów. Ponadto pielęgnuje koordynację ręka-oko dziecka, wczesną edukację oświecenie.
☏【WSPANIAŁA MUZYKA】-stolik do rysowania dla dzieci może wysyłać kojącą i piękną muzykę, pozwalając dzieciom rysować w relaksującej atmosferze i pielęgnować uwagę dzieci. Ta muzyczna tablica do rysowania jest zabawką edukacyjną, która jest odpowiednia dla dzieci w wieku 1, 2, 3, 4 i 5 lat.
☏【MAGICZNA GUMKA】-stół do projektora rysunkowego ma przesuwaną gumkę, która może szybko i łatwo usuwać zdjęcia. Twoje dziecko może przesuwać palcem w przód iw tył, aby usunąć graffiti i rozpocząć nowy rysunek bez marnowania papieru. Ponadto dzieci mogą używać tej magicznej gumki do tworzenia własnych rysunków.
☏【NAJLEPSZE PREZENTY DLA 1 LAT I WIĘCEJ】 - Projektor do rysowania dla dzieci to zabawny i relaksujący sposób malowania! To idealny prezent świąteczny, prezent urodzinowy, prezent świąteczny dla chłopców, dziewczynek, małych dzieci. Zrób niespodziankę swoim dzieciom!
☏【ZADOWOLNA OBSŁUGA】 - Zobowiązujemy się zapewnić, że jesteś w 100% zadowolony. Jeśli masz jakiekolwiek pytania podczas użytkowania, nie jesteś zadowolony z naszych produktów lub usług, skontaktuj się z nami bezpośrednio, postaramy się zapewnić satysfakcjonującą i przyjazną obsługę.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor B: różowy
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..