0,00zł

Do Kasy

Rysowanie stołu projektora dla dzieci, śledzenie i rysowanie zabawki projektora, ze światłem i muzyką Wielofunkcyjny inteligentny projektor dla dzieci, zabawki wczesnej edukacji Prezent A/a

Opinie:
(0)
  • Marka: A/A
  • Model: B09X999PJX
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 12:21 CET - więcej
105,29zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: B: różowy
☏【3 RÓŻNE DYSKI OBRAZOWE】-ten projektor elektroniczny zawiera 3 różne dyski z obrazami, które łącznie mają 24 wzory, dzieci mogą przełączać się, jak chcą. Rozwija umiejętność postrzegania i wyobrażania sobie kolorów. Ponadto pielęgnuje koordynację ręka-oko dziecka, wczesną edukację oświecenie.
☏【WSPANIAŁA MUZYKA】-stolik do rysowania dla dzieci może wysyłać kojącą i piękną muzykę, pozwalając dzieciom rysować w relaksującej atmosferze i pielęgnować uwagę dzieci. Ta muzyczna tablica do rysowania jest zabawką edukacyjną, która jest odpowiednia dla dzieci w wieku 1, 2, 3, 4 i 5 lat.
☏【MAGICZNA GUMKA】-stół do projektora rysunkowego ma przesuwaną gumkę, która może szybko i łatwo usuwać zdjęcia. Twoje dziecko może przesuwać palcem w przód iw tył, aby usunąć graffiti i rozpocząć nowy rysunek bez marnowania papieru. Ponadto dzieci mogą używać tej magicznej gumki do tworzenia własnych rysunków.
☏【NAJLEPSZE PREZENTY DLA 1 LAT I WIĘCEJ】 - Projektor do rysowania dla dzieci to zabawny i relaksujący sposób malowania! To idealny prezent świąteczny, prezent urodzinowy, prezent świąteczny dla chłopców, dziewczynek, małych dzieci. Zrób niespodziankę swoim dzieciom!
☏【ZADOWOLNA OBSŁUGA】 - Zobowiązujemy się zapewnić, że jesteś w 100% zadowolony. Jeśli masz jakiekolwiek pytania podczas użytkowania, nie jesteś zadowolony z naszych produktów lub usług, skontaktuj się z nami bezpośrednio, postaramy się zapewnić satysfakcjonującą i przyjazną obsługę.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor B: różowy
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..