0,00zł

Do Kasy

Projektor do rysowania dla dzieci, zestaw projektorów Smart Sketcher Kids, Trace and Draw Projector Toy ze światłem i muzyką, zabawki edukacyjne 3-letni prezent świąteczny, 2 rodzaje Dewu

Opinie:
(0)
  • Marka: DEWU
  • Model: B09XQ2FMZ2
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:46 CET - więcej
106,29zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Żyrafa
↹Projektor wysokiej jakości: Nasz wysokiej jakości projektor jest bardzo łatwy do rysowania dla dzieci. Nasz rodzic może wyłączyć światło, włączyć projektor i włożyć wydrukowane slajdy. Następnie dzieci mogą zacząć rysować i kolorować wzdłuż wyświetlanego obrazu.
↹Rysowanie w jasnych kolorach: Dziecięcy projektor do rysowania linii i rysowania może wyświetlać wyraźne wzory w różnych kolorach i jest wyposażony w 12 kolorowych ołówków, które doskonale nadają się do rysowania. Ten zestaw zabawek do rysowania dla dzieci pozwoli Twojemu małemu artyście pokazać swój artystyczny styl.
↹Ucz się podczas gry: Ten uroczy projektor do rysowania może uatrakcyjnić zabawę dla dzieci, co zachęci je do nauki rysowania podczas zabawy. Piękne i trwałe inteligentne zabawki, nowoczesna i elegancka, innowacyjna technologia naświetlaczy.
↹Bezpieczny i trwały materiał: Projektor do pisania jest wykonany z materiału przyjaznego dla dzieci, gładka krawędź i powierzchnia nie zaszkodzą dłoni dziecka. Bezpieczny pędzel może być używany z całkowitą pewnością. Projektor sprawia, że czas gry jest interesujący i zapewnia dzieciom zajęcie na wiele godzin.
↹Łącze komunikacyjne: Projektor Smart Sketcher to łącze komunikacyjne między tobą a twoim dzieckiem, które może poprawić relacje między tobą. To idealny prezent świąteczny, urodzinowy, świąteczny dla dzieci od 3 lat!
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Żyrafa
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..