0,00zł

Do Kasy

Projektor do rysowania dla dzieci, zestaw projektorów Smart Sketcher Kids, Trace and Draw Projector Toy ze światłem i muzyką, zabawki edukacyjne 3-letni prezent świąteczny, 2 rodzaje Dewu

Opinie:
(0)
  • Marka: DEWU
  • Model: B09XQ2FMZ2
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:46 CET - więcej
106,29zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Żyrafa
↹Projektor wysokiej jakości: Nasz wysokiej jakości projektor jest bardzo łatwy do rysowania dla dzieci. Nasz rodzic może wyłączyć światło, włączyć projektor i włożyć wydrukowane slajdy. Następnie dzieci mogą zacząć rysować i kolorować wzdłuż wyświetlanego obrazu.
↹Rysowanie w jasnych kolorach: Dziecięcy projektor do rysowania linii i rysowania może wyświetlać wyraźne wzory w różnych kolorach i jest wyposażony w 12 kolorowych ołówków, które doskonale nadają się do rysowania. Ten zestaw zabawek do rysowania dla dzieci pozwoli Twojemu małemu artyście pokazać swój artystyczny styl.
↹Ucz się podczas gry: Ten uroczy projektor do rysowania może uatrakcyjnić zabawę dla dzieci, co zachęci je do nauki rysowania podczas zabawy. Piękne i trwałe inteligentne zabawki, nowoczesna i elegancka, innowacyjna technologia naświetlaczy.
↹Bezpieczny i trwały materiał: Projektor do pisania jest wykonany z materiału przyjaznego dla dzieci, gładka krawędź i powierzchnia nie zaszkodzą dłoni dziecka. Bezpieczny pędzel może być używany z całkowitą pewnością. Projektor sprawia, że czas gry jest interesujący i zapewnia dzieciom zajęcie na wiele godzin.
↹Łącze komunikacyjne: Projektor Smart Sketcher to łącze komunikacyjne między tobą a twoim dzieckiem, które może poprawić relacje między tobą. To idealny prezent świąteczny, urodzinowy, świąteczny dla dzieci od 3 lat!
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Żyrafa
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..