0,00zł

Do Kasy

Projektor do rysowania dla dzieci, zestaw projektorów Smart Sketcher Kids, Trace and Draw Projector Toy ze światłem i muzyką, zabawki edukacyjne 3-letni prezent świąteczny, 2 rodzaje B/a

Opinie:
(0)
  • Marka: b/a
  • Model: B09XQL8BN9
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:46 CET - więcej
139,89zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Hulajnoga B
€Łatwo naucz się rysować: obserwuj, jak Twoje dziecko nabiera pewności siebie, gdy z łatwością zaczyna rysować zabawne projekty. Wystarczy włączyć projektor i włożyć wcześniej wydrukowane slajdy. A ty wyświetlasz obraz, a twoje dziecko może pokolorować i rysować wzdłuż obrazu.
€Rysowanie w jasnych kolorach: Dziecięcy projektor do rysowania linii i rysowania może wyświetlać wyraźne wzory w różnych kolorach i jest wyposażony w 12 kolorowych ołówków, które doskonale nadają się do rysowania. Ten zestaw zabawek do rysowania dla dzieci pozwoli Twojemu małemu artyście pokazać swój artystyczny styl.
€Zwiększenie pewności siebie: Dzieci będą ćwiczyć rysowanie w zabawny i łatwy sposób, co zwiększy ich pewność siebie z każdym nowym projektem, który stworzą. Projektor do tablic kreślarskich to piękna i trwała inteligentna zabawka, modna i elegancka. I wykorzystuje innowacyjną technologię naświetlania.
€Materiały przyjazne dzieciom: ten zestaw inteligentnych projektorów przyjmuje materiały przyjazne dzieciom z gładkimi krawędziami. Ten projektor śledzenia i rysowania może od teraz rozwijać umiejętności rysowania i kolorowania przez dzieci, co sprawia, że czas gry jest interesujący i pozwala dzieciom spędzać wiele godzin w domu.
€Pomysł na prezent: Malowanie stołu do rysowania jest łącznikiem komunikacyjnym między tobą a twoim dzieckiem. Nadaje się prezent urodzinowy, świąteczny lub świąteczny. Dzieci pokochają odkrywanie swojej kreatywności, a nawet 3-latki mogą z łatwością tworzyć piękne zdjęcia.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Hulajnoga B
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..