0,00zł

Do Kasy

Projektor do rysowania dla dzieci, zestaw projektorów Smart Sketcher Kids, Trace and Draw Projector Toy ze światłem i muzyką, zabawki edukacyjne 3-letni prezent świąteczny, 2 rodzaje B/a

Opinie:
(0)
  • Marka: b/a
  • Model: B09XQL8BN9
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:46 CET - więcej
139,89zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Hulajnoga B
€Łatwo naucz się rysować: obserwuj, jak Twoje dziecko nabiera pewności siebie, gdy z łatwością zaczyna rysować zabawne projekty. Wystarczy włączyć projektor i włożyć wcześniej wydrukowane slajdy. A ty wyświetlasz obraz, a twoje dziecko może pokolorować i rysować wzdłuż obrazu.
€Rysowanie w jasnych kolorach: Dziecięcy projektor do rysowania linii i rysowania może wyświetlać wyraźne wzory w różnych kolorach i jest wyposażony w 12 kolorowych ołówków, które doskonale nadają się do rysowania. Ten zestaw zabawek do rysowania dla dzieci pozwoli Twojemu małemu artyście pokazać swój artystyczny styl.
€Zwiększenie pewności siebie: Dzieci będą ćwiczyć rysowanie w zabawny i łatwy sposób, co zwiększy ich pewność siebie z każdym nowym projektem, który stworzą. Projektor do tablic kreślarskich to piękna i trwała inteligentna zabawka, modna i elegancka. I wykorzystuje innowacyjną technologię naświetlania.
€Materiały przyjazne dzieciom: ten zestaw inteligentnych projektorów przyjmuje materiały przyjazne dzieciom z gładkimi krawędziami. Ten projektor śledzenia i rysowania może od teraz rozwijać umiejętności rysowania i kolorowania przez dzieci, co sprawia, że czas gry jest interesujący i pozwala dzieciom spędzać wiele godzin w domu.
€Pomysł na prezent: Malowanie stołu do rysowania jest łącznikiem komunikacyjnym między tobą a twoim dzieckiem. Nadaje się prezent urodzinowy, świąteczny lub świąteczny. Dzieci pokochają odkrywanie swojej kreatywności, a nawet 3-latki mogą z łatwością tworzyć piękne zdjęcia.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Hulajnoga B
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...