0,00zł

Do Kasy

Projektor do rysowania dla dzieci, zestaw projektorów Smart Sketcher Kids, Trace and Draw Projector Toy ze światłem i muzyką, zabawki edukacyjne 3-letni prezent świąteczny, 2 rodzaje Binle

Opinie:
(0)
  • Marka: Binle
  • Model: B09XR7BB98
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:46 CET - więcej
140,09zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Hulajnoga B
ξZabawkowy projektor do rysowania dla dzieci: Przynieś wysokiej jakości projektor, wyłącz światło, włącz projektor, włóż wstępnie wydrukowane slajdy i rysuj. Możesz wyświetlić obraz, który Twoje dziecko może pokolorować i narysować wzdłuż obrazu.
ξWyraźne wzory: Maszyna do malowania projekcyjnego może wyświetlać ponad 30 wyraźnych i zabawnych wzorów i jest wyposażona w 12 kolorowych ołówków, które doskonale nadają się do rysowania. Twoje dzieci mogą pokazać swój własny styl artystyczny, bawiąc się zabawką do rysowania.
ξAtrakcyjny i innowacyjny: użyj tego uroczego projektora do rysowania, aby urozmaicić czas gry, co może pomóc i zachęcić dzieci do nauki rysowania podczas zabawy. Piękne i trwałe inteligentne zabawki, nowoczesna i elegancka, innowacyjna technologia naświetlaczy.
ξZabawa i relaks: dzięki jasnym kolorom przyciągają uwagę dzieci, aby zostały dłużej, aby pisać i rysować, co zwiększa zainteresowanie maluszkami. Wykonany jest z materiałów przyjaznych dla dzieci z gładkimi krawędziami, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje dzieci będą się bawić!
ξNajlepszy prezent: modny, lekki, innowacyjny, zaawansowany technologicznie zestaw do nauki projektora. Najlepsze świąteczne prezenty urodzinowe Zabawki dla dzieci! Dzieci pokochają odkrywanie swojej kreatywności, a nawet 3-latki mogą z łatwością tworzyć piękne zdjęcia.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Hulajnoga B
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..