0,00zł

Do Kasy

Projektor do rysowania dla dzieci, zestaw projektorów Smart Sketcher Kids, Trace and Draw Projector Toy ze światłem i muzyką, zabawki edukacyjne 3-letni prezent świąteczny, 2 rodzaje Binle

Opinie:
(0)
  • Marka: Binle
  • Model: B09XR7BB98
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:46 CET - więcej
140,09zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Hulajnoga B
ξZabawkowy projektor do rysowania dla dzieci: Przynieś wysokiej jakości projektor, wyłącz światło, włącz projektor, włóż wstępnie wydrukowane slajdy i rysuj. Możesz wyświetlić obraz, który Twoje dziecko może pokolorować i narysować wzdłuż obrazu.
ξWyraźne wzory: Maszyna do malowania projekcyjnego może wyświetlać ponad 30 wyraźnych i zabawnych wzorów i jest wyposażona w 12 kolorowych ołówków, które doskonale nadają się do rysowania. Twoje dzieci mogą pokazać swój własny styl artystyczny, bawiąc się zabawką do rysowania.
ξAtrakcyjny i innowacyjny: użyj tego uroczego projektora do rysowania, aby urozmaicić czas gry, co może pomóc i zachęcić dzieci do nauki rysowania podczas zabawy. Piękne i trwałe inteligentne zabawki, nowoczesna i elegancka, innowacyjna technologia naświetlaczy.
ξZabawa i relaks: dzięki jasnym kolorom przyciągają uwagę dzieci, aby zostały dłużej, aby pisać i rysować, co zwiększa zainteresowanie maluszkami. Wykonany jest z materiałów przyjaznych dla dzieci z gładkimi krawędziami, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje dzieci będą się bawić!
ξNajlepszy prezent: modny, lekki, innowacyjny, zaawansowany technologicznie zestaw do nauki projektora. Najlepsze świąteczne prezenty urodzinowe Zabawki dla dzieci! Dzieci pokochają odkrywanie swojej kreatywności, a nawet 3-latki mogą z łatwością tworzyć piękne zdjęcia.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Hulajnoga B
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..