0,00zł

Do Kasy

GEAMENT Zestaw oświetleniowy LED kompatybilny z strażą policyjną Lego (Police Station) – zestaw oświetleniowy do modelu City 60141 (zestaw LEGO nie wchodzi w zakres dostawy)

Opinie:
(0)
  • Marka: GEAMENT
  • Model: B09XSWHQW6
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 22:43 CET - więcej
194,73zł
Zestaw LEGO nie wchodzi w zakres dostawy. Zestaw LEGO nie wchodzi w zakres dostawy. Zestaw LEGO nie wchodzi w zakres dostawy. Zestaw LEGO nie wchodzi w zakres dostawy. Zestaw LEGO nie wchodzi w zakres dostawy. Zestaw LEGO nie wchodzi w zakres dostawy. Zestaw LEGO nie wchodzi w zakres dostawy
Ważna wskazówka: Ten artykuł to tylko oświetlenie LED dla Twojej lego. Wszystkie zestawy LEGO pokazane na zdjęciach i filmach filmowych nie wchodzą w zakres dostawy.
???? Łatwy montaż. Każdy zestaw oświetleniowy jest dostarczany z instrukcją montażu. Postępuj zgodnie z instrukcją (może nie być dostępna w języku polskim).
???? Profesjonalne rozwiązanie oświetleniowe dla Twojego LEGO. Rolą tego produktu jest oświetlenie LEGO, co będzie bardzo fajne i sprawia, że Twój LEGO jest wyjątkowy. Jesteśmy zobowiązani do oferowania profesjonalnego oświetlenia dla Lego. Naszym celem jest zarówno zadowolenie klientów, jak i łączenie klientów dzięki dostarczaniu wysokiej jakości zestawów oświetleniowych i doskonałej obsługi klienta.
Większość obrazów, które widzisz, to oryginalne zdjęcia, które nie zostały upiększone. Możemy całkowicie upiększyć te zdjęcia, ale mamy nadzieję, że zobaczysz rzeczywisty efekt.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..