0,00zł

Do Kasy

Rampa na palce, Skate Park Mini Fingerboard Skate Ramps Kit Finger Skateboard Skate Deskorolka z rampami, zestaw do skatepark Ramps Finger Skate Boarding Ultimative Sport Rekwizyty dla dzieci (C)

Opinie:
(0)
  • Marka: Gr8ware
  • Model: B09Y15F3RD
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:47 CET - więcej
102,13zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: C
【Doskonałe wsparcie treningowe】 Deskorolka na palce Gr8ware pomaga zmniejszyć stres i całkowity czas spędzania. Zachęcamy dzieci, aby odkryć ten zestaw zabawek z towarzyszami rodziców. Symuluje prawdziwą scenę ćwiczeń deskorolki, która trenuje koordynację palców i praktyczne umiejętności dzieci.
Trening palców - każdy rower na naszej deskorolce Gr8ware jest wyposażony w w całkowicie zamknięte kółka łożyskowe, które zmniejszają tarcie i trwałość. Pomóż w wprowadzeniu swoich umiejętności na nowy poziom.
Bezpieczna i ekskluzywna produkcja. Zestaw akcesoriów Gr8ware do deskorolki i rampy jest wykonany z przyjaznego dla środowiska tworzywa sztucznego ABS, które jest mocne, trwałe, bezzapachowe i o wiele lżejsze i łatwe do przenoszenia, wystarczająco bezpieczny dla Twoich dzieci.
Zabawna zabawka z palcami i idealny prezent - ten mini zestaw tablicy jest bardzo popularny wśród graczy i fanów deskorolki. Podstrunnica może trenować koordynację palców i rozwijać mózg i inteligencję. Rampy na palce to fajna i ekskluzywna dekoracja festiwalowa lub idealny prezent dla przyjaciół lub dzieci.
【Szerokie zastosowanie】 W tej serii dostępne są łącznie 4 scenerie, które według własnych preferencji można łączyć w różne sceny, odpowiednie dla wszystkich graczy o różnej mocy. Brak ograniczeń dla graczy (małe dzieci powinny bawić się pod nadzorem rodziców, aby zapobiec przypadkowemu połknięciu części).
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor C
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..