0,00zł

Do Kasy

Rampa na palce, Skate Park Mini Fingerboard Skate Ramps Kit Finger Skateboard Skate Deskorolka z rampami, zestaw do skatepark Ramps Finger Skate Boarding Ultimative Sport Rekwizyty dla dzieci (C)

Opinie:
(0)
  • Marka: Gr8ware
  • Model: B09Y15F3RD
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:47 CET - więcej
102,13zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: C
【Doskonałe wsparcie treningowe】 Deskorolka na palce Gr8ware pomaga zmniejszyć stres i całkowity czas spędzania. Zachęcamy dzieci, aby odkryć ten zestaw zabawek z towarzyszami rodziców. Symuluje prawdziwą scenę ćwiczeń deskorolki, która trenuje koordynację palców i praktyczne umiejętności dzieci.
Trening palców - każdy rower na naszej deskorolce Gr8ware jest wyposażony w w całkowicie zamknięte kółka łożyskowe, które zmniejszają tarcie i trwałość. Pomóż w wprowadzeniu swoich umiejętności na nowy poziom.
Bezpieczna i ekskluzywna produkcja. Zestaw akcesoriów Gr8ware do deskorolki i rampy jest wykonany z przyjaznego dla środowiska tworzywa sztucznego ABS, które jest mocne, trwałe, bezzapachowe i o wiele lżejsze i łatwe do przenoszenia, wystarczająco bezpieczny dla Twoich dzieci.
Zabawna zabawka z palcami i idealny prezent - ten mini zestaw tablicy jest bardzo popularny wśród graczy i fanów deskorolki. Podstrunnica może trenować koordynację palców i rozwijać mózg i inteligencję. Rampy na palce to fajna i ekskluzywna dekoracja festiwalowa lub idealny prezent dla przyjaciół lub dzieci.
【Szerokie zastosowanie】 W tej serii dostępne są łącznie 4 scenerie, które według własnych preferencji można łączyć w różne sceny, odpowiednie dla wszystkich graczy o różnej mocy. Brak ograniczeń dla graczy (małe dzieci powinny bawić się pod nadzorem rodziców, aby zapobiec przypadkowemu połknięciu części).
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor C
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..