0,00zł

Do Kasy

RGEAR Akrylowa witryna na dla Lego 41395 Friends zestaw busów przyjaźni, przezroczysta i pyłoszczelna osłona wyświetlacza (tylko witryna)

Opinie:
(0)
  • Marka: RGEAR
  • Model: B09YH8PGC8
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:43 CET - więcej
317,98zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 33 x 20 x 24cm
Kolor: Grubość: 2 mm
Witryna: Nadaje się do zestawu Lego 41395 Friends Friends (Uwaga: tylko witryna, model Lego nie wchodzi w zakres dostawy!)
Rozmiar produktu: Grubość wynosi 2 mm, rozmiar produktu: 33 x 20 x 24 cm, nie jest łatwy do rozłożenia i demontażu
Ochrona przed kurzem: wykonane z przezroczystego akrylu, można przejrzyście zaprezentować swój model i świetnie prezentuje się w nim model
Łatwy montaż: Nie są potrzebne żadne dodatkowe narzędzia lub klej. Górna pokrywa przyjmuje elementy łączące bez kleju, które są łatwe w montażu i jednocześnie pozostają stabilne, stabilne i zdejmowane
Wskazówki: Akryl to rodzaj tworzywa sztucznego, nie należy umieszczać pudełka na wyświetlacz w samochodzie lub w innych miejscach o wysokiej temperaturze. Płyta akrylowa jest przymocowana folią ochronną, którą można zdjąć po otrzymaniu towaru
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 33 x 20 x 24cm
Kolor Grubość: 2 mm
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..