0,00zł

Do Kasy

COUNTRYZ Nowe kartki, 55 sztuk, pudełko na pokładzie TCG, złote Vmax GX, karta energetyczna Charizard Pikachu Rare Collection, Battle Trainer Card, zabawka dla dzieci, prezent (srebrny)

Opinie:
(0)
  • Marka: COUNTRYZ
  • Model: B09Z8KVJZB
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 22:42 CET - więcej
94,02zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: srebro
[Kształt i rozmiar] Te kartki z kreskówki ze złotym metalu mają dokładnie taki sam rozmiar jak karta z kreskówki. Rozmiar: 3,5 cala * 2,5 cala, waga pudełka z 55 kartekami: 150 g.
[COLLECTORS DISPLAY] Ta karta kolekcjonerska nadaje się doskonale do prezentacji pięknych oryginalnych kolorów oraz do zabawy. Wysokiej jakości kartka, która integruje jakość i wykonanie, może zachować dłuższy połysk niż inne karty. Rozwiń swoją kolekcję, zbuduj nowy pokład lub wchnij do gry i ożywij swoją kolekcję dzięki naszemu zestawowi premium z 55 kart TCG
[Wysokiej jakości produkcja] Ta kartka z kreskówkami składa się z bardzo gładkiej i wysokiej jakości. Cięższa i bardziej wytrzymała niż zwykłe karty. Grawerowane laserowo wzory. Jest to rzadkie dzieło sztuki.
[Idealny prezent] Idealna karta kolekcjonerska, ta złota folia to wspaniały przedmiot kolekcjonerski dla kolekcjonerów, ale również bardzo dobrze nadaje się jako prezent dla przyjaciół lub dzieci
[Obsługa klienta] Te karty nie są oficjalnymi kartkami, ale wspaniały sposób na pokażenie Twojej miłości do zestawu ścieżek Champions. Dostarczamy najlepsze produkty i usługi. W przypadku pytań prosimy o kontakt za pośrednictwem wiadomości Amazon. Jesteśmy dla Ciebie przez całą dobę.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor srebro
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...