0,00zł

Do Kasy

COUNTRYZ Nowe kartki, 55 sztuk, pudełko na pokładzie TCG, złote Vmax GX, karta energetyczna Charizard Pikachu Rare Collection, Battle Trainer Card, zabawka dla dzieci, prezent (srebrny)

Opinie:
(0)
  • Marka: COUNTRYZ
  • Model: B09Z8KVJZB
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 22:42 CET - więcej
94,02zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: srebro
[Kształt i rozmiar] Te kartki z kreskówki ze złotym metalu mają dokładnie taki sam rozmiar jak karta z kreskówki. Rozmiar: 3,5 cala * 2,5 cala, waga pudełka z 55 kartekami: 150 g.
[COLLECTORS DISPLAY] Ta karta kolekcjonerska nadaje się doskonale do prezentacji pięknych oryginalnych kolorów oraz do zabawy. Wysokiej jakości kartka, która integruje jakość i wykonanie, może zachować dłuższy połysk niż inne karty. Rozwiń swoją kolekcję, zbuduj nowy pokład lub wchnij do gry i ożywij swoją kolekcję dzięki naszemu zestawowi premium z 55 kart TCG
[Wysokiej jakości produkcja] Ta kartka z kreskówkami składa się z bardzo gładkiej i wysokiej jakości. Cięższa i bardziej wytrzymała niż zwykłe karty. Grawerowane laserowo wzory. Jest to rzadkie dzieło sztuki.
[Idealny prezent] Idealna karta kolekcjonerska, ta złota folia to wspaniały przedmiot kolekcjonerski dla kolekcjonerów, ale również bardzo dobrze nadaje się jako prezent dla przyjaciół lub dzieci
[Obsługa klienta] Te karty nie są oficjalnymi kartkami, ale wspaniały sposób na pokażenie Twojej miłości do zestawu ścieżek Champions. Dostarczamy najlepsze produkty i usługi. W przypadku pytań prosimy o kontakt za pośrednictwem wiadomości Amazon. Jesteśmy dla Ciebie przez całą dobę.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor srebro
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..