0,00zł

Do Kasy

AUTOECHO Pisuar dla chłopców, żaby trening, słodki pisuar treningowy dla chłopców ze śmiesznym celem, zielony pisuar dla małych dzieci

Opinie:
(0)
  • Marka: AUTOECHO
  • Model: B09Z9HPHHX
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:44 CET - więcej
119,30zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: niebieski
Zdrowie i bezpieczeństwo: pisuar do treningu nocnika jest wykonany z wysokiej jakości przyjaznego dla środowiska materiału PP, jest mocny i niezawodny, nietoksyczny i bezzapachowy i bezpieczny dla Ciebie i Twoich maluchów. Wyjmowana wkładka w kształcie miski zapewnia łatwe czyszczenie i higienę.
Dobry design: kształt żabki z kreskówki, kolorowe i przyjazne wzornictwo przyciąga dzieci. Dzieci będą je uwielbiać. Rozmiary: 18 x 14 x 30 cm, idealny rozmiar zapewnia odpowiednie miejsce dla dzieci w wieku od 8 miesięcy do 6 lat
Możliwość regulacji: Mocna przyssawka może dopasować wysokość artykułu do rozmiaru dziecka. Wyjmowana wkładka do miski zapewnia łatwe czyszczenie i higienę.
Łatwe zastosowanie: Najjaśniejsza część, do której się wchodzi, rozciąga się do góry i do tyłu. Wystarczy pozostawić na górze zieloną część i wylać ją do środka. Tak długo, jak nie zapomnisz o opróżnieniu, nigdy nie pachnie.
Instalacja: na tylnej stronie wiszącej torby na mocz znajdują się przyssawki, które można łatwo przymocować do gładkich ścian, są lekkie i nie spadają.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor niebieski
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..