0,00zł

Do Kasy

Abstrakcyjna mapa świata, ponadwymiarowa skórzana podkładka pod mysz, skórzana podkładka na biurko, podkładka pod mysz, antypoślizgowa podkładka pod mysz, 40 x 90 cm

Opinie:
(0)
  • Marka: DIMDTBMT
  • Model: B09ZB8DSX2
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:44 CET - więcej
115,18zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: Jeden rozmiar
Kolor: Abstrakcyjna mapa świata
Opis materiału: Sztuczna skóra (Pvc) Wysokiej jakości materiał ze skóry z mikrofibry łączy się z ekologicznym korkiem, dotknij powierzchni naturalnego korka i uwolnij stres związany z oddychaniem natury.
Właściwości produktu: Ta skórzana podkładka stołowa wykonana jest z dwustronnego materiału ze sztucznej skóry, który jest wodoodporny i odporny na olej. Faktura z przodu jest miękka i naturalna, a tylna tekstura liczi zwiększa tarcie i nie ślizga się łatwo. Pogrubiona konstrukcja, izolacja cieplna i zapobiega oparzeniom w pewnym stopniu. Zwiń i przechowywanie, nie deformuje się łatwo, dobra elastyczność, można ją zwijać i składać, łatwa do przechowywania. W procesie stosowany jest lakier natryskowy UV ze stabilnym kolorem i długotrwałą nowością.
Odpowiednie scenariusze: Ta skórzana podkładka na biurko może być używana jako podkładka na biurko na laptopa, podkładka na biurko dla dzieci, stół do jadalni, stolik kawowy, bar lub gdziekolwiek chcesz. Może być również używana jako podkładka pod mysz.
Wszechstronne zastosowanie: Ta mata na biurko nadaje się do każdego zadania - od podstawowego komputera po prace projektowe. Matę można dowolnie przycinać i może być używana w dowolnym miejscu, na przykład jako podkładki, maty termoizolacyjne, maty antypoślizgowe, maty stołowe itp.
Zobowiązujemy się do oferowania naszym klientom wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi. Jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów, skontaktuj się z nami. Świetna opcja na prezent dla rodziny, przyjaciół i siebie.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar Jeden rozmiar
Kolor Abstrakcyjna mapa świata
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..