0,00zł

Do Kasy

BRIKSMAX Lampa do Lego Death-Star-Trench-Run-Diorama 75329 - Zestaw oświetlenia LED, kompatybilny z Lego Star Wars 75329, zestaw Lego nie zawiera

Opinie:
(0)
  • Marka: BRIKSMAX
  • Model: B09ZD8V8KH
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:44 CET - więcej
180,99zł
Zaprojektowany dla Lego 75329, dzięki temu zestawowi świateł możesz przenieść swoją dioramę Lego Death Star Trench Run od ciemności do jasnego, ożywiając je.
Należy pamiętać, że tylko zestaw świateł LED. Wszystkie zestawy LEGO pokazane na zdjęciach i filmach nie wchodzą w zakres dostawy.
Opakowanie zawiera światła punktowe, płytki rozprężne, kable łączące, uchwyt na baterię (baterie nie są dołączone), samoprzylepne kwadraty i instrukcję.
Dzięki instrukcji krok po kroku znajdziesz łatwiejszy sposób na ogromne ulepszenie swojego ulubionego zestawu budowlanego.
Jeśli masz problemy z produktem, wyślij nam e-mail, zawsze jesteśmy tu po pomoc.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..