0,00zł

Do Kasy

Trening nocnikowy - Pisuar dla dzieci | Toddler Boy Toaletowy trener siusiania, pisuar na nocnik dla chłopców Toaleta z zabawnym celem celowania Dewu

Opinie:
(0)
  • Marka: D/A
  • Model: B09ZYPD63B
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:45 CET - więcej
61,49zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Zielony
➥Materiał PP: Nastoaleta do treningu żaby wykorzystuje materiał PP, nietoksyczny, bezpieczny i wygodny w użyciu, chroniący bezpieczeństwo i zdrowie rodziny.
➥Dobry projekt: kształt kreskówek żaby, kolorowy i przyjazny design przyciąga dzieci. Dzieci to pokochają! Rozmiar: 7,8 * 5,9 * 11,8 cala, idealny rozmiar pewnia potrzebną przestrzeń, odpowiedni dla dzieci w wieku 8 miesięcy-6 lat
➥Regulowany: Silna przyssawka może regulować wysokość przedmiotu w leżności od wzrostu dziecka. Zdejmowana wkładka do miski dla łatwego czyszczenia i higieny.
➥Łatwość użycia: Najjaśniejsczęść, w którą wchodzą, podciąga się i wyłąc. Po prostu zostaw limonkową część i wylej ją. Dopóki nie pomnisz opróżnić, nigdy nie ma pachu.
➥Łatwy w instalacji: ten nocnik można łatwo montować na gładkich powierzchniach płytek pomocą dołączonych przyssawek. Forma żabki wiera miejsce na górze do montażu pomocą haka - hak nie jest dołączony, jeśli jest to preferowane dodatkowe.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Zielony
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..