0,00zł

Do Kasy

YEABRICKS Oświetlenie LED do klocków Lego 75329 Star Wars Death Star Trench Run Diorama Model (Lego Set nie wchodzi w zakres dostawy)

Opinie:
(0)
  • Marka: YEABRICKS
  • Model: B0B1293K5T
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:45 CET - więcej
236,30zł
Wspaniałe uzupełnienie Twojego zestawu Lego. Ten zestaw oświetleniowy LED został zaprojektowany specjalnie do modelu klocków Lego 75329 Star Wars Death Star Trench Run Diorama.
【Tylko zestaw świateł LED】Należy pamiętać, że dostarczany jest tylko zestaw lamp. Wszystkie zestawy LEGO pokazane na zdjęciach i filmach nie wchodzą w zakres dostawy.
【Świetny wybór na prezent】 Ten zestaw oświetleniowy sprawi, że Twój zestaw Lego zabłyśnie i stanie się on wspaniałym prezentem urodzinowym, bożonarodzeniowym dla dzieci lub każdego entuzjasty modelarstwa.
【Instrukcja krok po kroku】 Skanowanie kodu 2D z pudełka jest dostarczane ze szczegółowymi i prostymi instrukcjami, które poprowadzają Cię krok po kroku przez montaż lamp.
【Obsługa klienta】W przypadku problemów lub problemów z produktem, nie wahaj się z nami skontaktować. Będziemy zawsze do Państwa dyspozycji.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..