0,00zł

Do Kasy

TIWI Zestaw oświetleniowy LED do Lego 75329 Star Wars Death Star Trench Run Diorama, zestaw oświetleniowy kompatybilny z Lego 75329 – nie wchodzi w zakres dostawy zestaw modelarski

Opinie:
(0)
  • Marka: TIWI
  • Model: B0B19ZPDYV
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:46 CET - więcej
249,22zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Wersja czujnika podczerwieni
Zaprojektowany z myślą o Lego 75329: Zestaw oświetleniowy jest przeznaczony specjalnie do oświetlenia 75329 Star Wars Death Star Trench Run Diorama i sprawia, że jest bardziej realistyczny i wyjątkowy (model Lego nie wchodzi w zakres dostawy, Just Light Kit)
Bezpieczeństwo i obsługa USB: Zestaw oświetleniowy wykonany z tworzywa ABS jest przyjazny dla oczu i nie oślepia o delikatnej jasności, ekskluzywnym wykonaniu i odpornym na korozję przewodem świetlnym. Ze względów bezpieczeństwa i komfortu zestaw jest zasilany prądem przez komorę baterii.
W zestawie z czujnikiem podczerwieni do sterowania oświetleniem poprzez proste przesunięcie dłoni od 3 do 5 cm przed czujnikiem zapewnia łatwiejszą obsługę niż wersja ogólna. Zestaw oświetleniowy zapewnia łatwy i wygodny montaż w celu ochrony wyglądu za pomocą idealnie ukrytego drutu świetlnego.
Łatwy montaż: Poznaj radość z drugiego modelu "zrób to sam" dzięki stopniowemu montażowi w podręczniku elektronicznym (wymagania po zakupie).
Doskonały prezent: Zestaw oświetleniowy to doskonały prezent dla dzieci, które mają bloki Lego lub dla fanów Lego. Jest to wspaniała możliwość kreatywności, ponieważ jest to styl "zrób to sam", aby oświetlić Twoje klocki.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Wersja czujnika podczerwieni
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..