0,00zł

Do Kasy

MOCOE Zestaw oświetleniowy do Lego 76989 Horizon Forbidden West z długą szyją, DIY światło LED kompatybilne z oświetleniem LED Lego 76989 Classic (model Lego nie wchodzi w zakres dostawy)

Opinie:
(0)
  • Marka: MOCOE
  • Model: B0B1DCRCRG
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:41 CET - więcej
323,68zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Wersja klasyczna.
[Kompatybilny z Lego] Ten zestaw oświetlenia LED jest kompatybilny z Lego 76989 Horizon Forbidden West Langhals. Dzięki zastosowaniu bezpiecznego i niezawodnego materiału do elektronicznych komponentów ABS drut świetlny charakteryzuje się dobrą przewodnością, bezpieczeństwem i odpornością na korozję.
[Dobrze wyglądające oświetlenie] Oświetlenie LED jest kompatybilne z modelem klocków LEGO 76989. Zagłówek żyrafy używa okrągłego lodowo-niebieskiego światła. Światła zmieniające się kolory na głowie robota patrolowego mogą symulować stan wyjaśnienia. Stawy kończyn olbrzymiej są wykonane z ciepłym, białym światłem i upiększą kontury.
[Łatwy montaż] W zestawie znajduje się elektroniczna wersja instrukcji montażu (plik PDF) (może nie być dostępna w języku polskim). Montaż jest prosty i łatwy. Światło można idealnie ukryć w modelu. Lampy są montowane w warstwie i po zamontowaniu można je usunąć ponownie. Nie wpływa negatywnie na wyświetlacz.
[Zabawa w majsterkowaniu] Możesz przeżyć zabawę przy wtórnej modyfikacji klocków. Można go dowolnie modyfikować, puścić wodze fantazji i stworzyć własne fajne klocki. (Jest to wersja klasyczna).
[Ciepłe przypomnienie] Produkt zawiera tylko zestawy oświetleniowe LED, modele LEGO nie wchodzą w zakres dostawy. Produkt jest zasilany prądem przez pudełko na baterie (niskie napięcie 3-5 V). Gwarantuje bezpieczny standard zasilania, brak obaw o porażenie prądem. (z pojemnikiem na baterie)
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Wersja klasyczna.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..