0,00zł

Do Kasy

MOCOE Zestaw oświetleniowy do Lego 76989 Horizon Forbidden West z długą szyją, DIY światło LED kompatybilne z oświetleniem LED Lego 76989 Classic (model Lego nie wchodzi w zakres dostawy)

Opinie:
(0)
  • Marka: MOCOE
  • Model: B0B1DCRCRG
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:41 CET - więcej
323,68zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Wersja klasyczna.
[Kompatybilny z Lego] Ten zestaw oświetlenia LED jest kompatybilny z Lego 76989 Horizon Forbidden West Langhals. Dzięki zastosowaniu bezpiecznego i niezawodnego materiału do elektronicznych komponentów ABS drut świetlny charakteryzuje się dobrą przewodnością, bezpieczeństwem i odpornością na korozję.
[Dobrze wyglądające oświetlenie] Oświetlenie LED jest kompatybilne z modelem klocków LEGO 76989. Zagłówek żyrafy używa okrągłego lodowo-niebieskiego światła. Światła zmieniające się kolory na głowie robota patrolowego mogą symulować stan wyjaśnienia. Stawy kończyn olbrzymiej są wykonane z ciepłym, białym światłem i upiększą kontury.
[Łatwy montaż] W zestawie znajduje się elektroniczna wersja instrukcji montażu (plik PDF) (może nie być dostępna w języku polskim). Montaż jest prosty i łatwy. Światło można idealnie ukryć w modelu. Lampy są montowane w warstwie i po zamontowaniu można je usunąć ponownie. Nie wpływa negatywnie na wyświetlacz.
[Zabawa w majsterkowaniu] Możesz przeżyć zabawę przy wtórnej modyfikacji klocków. Można go dowolnie modyfikować, puścić wodze fantazji i stworzyć własne fajne klocki. (Jest to wersja klasyczna).
[Ciepłe przypomnienie] Produkt zawiera tylko zestawy oświetleniowe LED, modele LEGO nie wchodzą w zakres dostawy. Produkt jest zasilany prądem przez pudełko na baterie (niskie napięcie 3-5 V). Gwarantuje bezpieczny standard zasilania, brak obaw o porażenie prądem. (z pojemnikiem na baterie)
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Wersja klasyczna.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..