0,00zł

Do Kasy

MOCOE Zestaw oświetleniowy do Lego 76989 Horizon Forbidden West z długą szyją, DIY światło LED kompatybilne z oświetleniem LED Lego 76989 Classic (model Lego nie wchodzi w zakres dostawy)

Opinie:
(0)
  • Marka: MOCOE
  • Model: B0B1DCRCRG
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:41 CET - więcej
323,68zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Wersja klasyczna.
[Kompatybilny z Lego] Ten zestaw oświetlenia LED jest kompatybilny z Lego 76989 Horizon Forbidden West Langhals. Dzięki zastosowaniu bezpiecznego i niezawodnego materiału do elektronicznych komponentów ABS drut świetlny charakteryzuje się dobrą przewodnością, bezpieczeństwem i odpornością na korozję.
[Dobrze wyglądające oświetlenie] Oświetlenie LED jest kompatybilne z modelem klocków LEGO 76989. Zagłówek żyrafy używa okrągłego lodowo-niebieskiego światła. Światła zmieniające się kolory na głowie robota patrolowego mogą symulować stan wyjaśnienia. Stawy kończyn olbrzymiej są wykonane z ciepłym, białym światłem i upiększą kontury.
[Łatwy montaż] W zestawie znajduje się elektroniczna wersja instrukcji montażu (plik PDF) (może nie być dostępna w języku polskim). Montaż jest prosty i łatwy. Światło można idealnie ukryć w modelu. Lampy są montowane w warstwie i po zamontowaniu można je usunąć ponownie. Nie wpływa negatywnie na wyświetlacz.
[Zabawa w majsterkowaniu] Możesz przeżyć zabawę przy wtórnej modyfikacji klocków. Można go dowolnie modyfikować, puścić wodze fantazji i stworzyć własne fajne klocki. (Jest to wersja klasyczna).
[Ciepłe przypomnienie] Produkt zawiera tylko zestawy oświetleniowe LED, modele LEGO nie wchodzą w zakres dostawy. Produkt jest zasilany prądem przez pudełko na baterie (niskie napięcie 3-5 V). Gwarantuje bezpieczny standard zasilania, brak obaw o porażenie prądem. (z pojemnikiem na baterie)
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Wersja klasyczna.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..