0,00zł

Do Kasy

B.I.G Zestaw oświetleniowy LED z funkcją indukcji na podczerwień kompatybilny z Lego 76989 Horizon Forbidden West: Długa szyjka zestaw modelarski (tylko LED, nie jest to zestaw Lego)

Opinie:
(0)
  • Marka: B.I.G
  • Model: B0B1DLJQ26
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 17:45 CET - więcej
281,88zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Wersja indukcyjna na podczerwień
Wzór: Ten zestaw oświetleniowy został zaprojektowany specjalnie do modelu 76989 z długim rękawem (zawiera tylko LED), nie zawiera zestawu Lego). Przełącznik czujnika podczerwieni sprawia, że obsługa jest wygodniejsza. Wystarczy przesunąć rękę 3-5 cm przed czujnikiem, aby sterować włącznikiem światła.
Bogaty w szczegóły: 1. Szyba żyrafowa wykorzystuje kolor pierścienia lodowo-niebieski 2. Użyj różowo-fioletowych świateł na końcu tarczy głowy, aby podkreślić kontury i użyć czerwonych świateł w środku górnej części szyby.
Bogate w szczegóły: 3. Głowa patrolowanego robota edukacyjnego symuluje ze zmieniającymi się kolorami. 4. Światła są również podświetlane, a światła o barwie ciepłej bieli są używane do dekoracji konturów kończyn i stawów zwierzęcia.
Jakość: Wyprodukowano z przyjaznego dla środowiska i wysokiej jakości materiału ABS, bezpieczne i niezawodne. Piękne oświetlenie, aby nadać Twojemu modelowi więcej blasku.
Montaż: Łatwy montaż, ze szczegółową instrukcją elektroniczną. Jeśli nie możesz go znaleźć, prosimy o kontakt ze sprzedawcą w formie elektronicznej. Tryb zasilania na baterie, bezpieczny i wygodny.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Wersja indukcyjna na podczerwień
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..