0,00zł

Do Kasy

FATOX 10311 oświetlenie LED do Lego Creator Expert Orchids, zestaw oświetlenia LED, kompatybilny z modelem Lego 10311 Orchids Collection - bez zestawu Lego

Opinie:
(0)
  • Marka: FATOX
  • Model: B0B1DPTD9D
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:46 CET - więcej
329,00zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: Fernbedienungsversion
Kolor: Do Lego 10311
Design: Ten zestaw oświetleniowy LED jest zaprojektowany do modelu Lego 10311 Creator Expert Orchidea . (Zestaw zawiera tylko diody LED, nie zawiera zestawu LEGO). Spraw, aby Twój model był bardziej atrakcyjny.
Dostarczany z pilotem zdalnego sterowania do sterowania światełkami, zestaw oświetleniowy zapewnia łatwy i wygodny montaż w celu ochrony wyglądu dzięki idealnie ukrytemu przewodowi świetlnemu. Dekoracyjne oświetlenie z warstwowym montażem można układać w warstwie bez uszkodzenia wzroku
Łatwy montaż: Łatwy i wygodny montaż bez uszkadzania wyglądu modelu i idealnie ukryty w modelu drut świetlny. Oświetlenie jest montowane w warstwach i można je usunąć po montażu bez wpływu na widoczność. Poznaj radość z drugiego modelu "zrób to sam" dzięki stopniowej konstrukcji w podręczniku elektronicznym. (Wymaganie po zakupie).
Niezawodna jakość: Z wysokiej jakości materiału ABS. Zasilanie przez USB (niskie napięcie 3-5 V). Światło jest miękkie i nie twarde. Używaj ulepszonych koralików lampy, super jasnego światła, aby Twój model miał w ciemności.
Wspaniały prezent: Zestawy świetlne to wspaniały prezent dla fanów LEGO i w mgnieniu oka ożywiają Twoje modele do życia
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar Fernbedienungsversion
Kolor Do Lego 10311
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..