0,00zł

Do Kasy

MC-CASES® Walizka do DJI Mini 3 Pro - również Fly More Combo - maks. 9 akumulatorów - oba typy kontrolerów - Made in Germany

Opinie:
(0)
  • Marka: MC-CASES
  • Model: B0B21XWZ9D
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:41 CET - więcej
550,83zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: czarny
✔ All-in-one: nowy DJI Mini 3 Pro walizka transportowa firmy MC-CASES jest idealnym towarzyszem w podróży i idealnym miejscem do przechowywania koptera, łącznie z wszystkimi akcesoriami DJI Mini 3 oraz obszernym DJI Mini 3 Combo. Wszystko zawsze pod ręką – nic nie zostanie zgubione. Pomimo kompaktowych wymiarów (336 x 300 x 148 mm) wszystkie części są w bezpośrednim dostępie.
✔ Gotowy do lotu: kopter i nadajnik znajdują się w stanie gotowym do lotu bez konieczności uciążliwego montażu poszczególnych części, takich jak np. w dołączonej torbie lub konkurencji. To wiernie naszemu sloganowi "Out of the box – gotowe do lotu" – otworzyć walizkę, wyjąć kopter i nadajnik i można ruszać w drogę. I jak zawsze: Made in Germany! Niemieckie wsparcie.
✔ Ten produkt został zaprojektowany i zaprojektowany przez doświadczonych i wieloletnich pilotów Copter i właścicieli licencji pilotów różnych klas oraz kompetentnych techników konstrukcyjnych i ekspertów CAD. Produkt "Made in Germany" – produkcja w Niemczech z uwzględnieniem surowych przepisów dla przemysłu obróbki pianek. Gwarantujemy tylko idealne produkty! Jeśli coś nie będzie w porządku, skontaktuj się z nami.
✔ W naszej walizce znajdzie się miejsce na następujące akcesoria: 1 x DJI Mini 3 Pro, DJI RC-N1 lub nowy pilot DJI RC, do 9 akumulatorów, zapasowe śmigło, dwukierunkowa stacja ładująca, 2 x kabel micro USB, 1 x zacisk gimbalowy, 3 x kabel RC, 1 x ładowarka USB, zestaw filtrów ND, 1 x komora wielofunkcyjna z pokrywą i innymi akcesoriami
Wysokiej jakości walizka zgodna z IP 67 z 5-letnią gwarancją. Dzięki temu całkowicie wodoszczelny w 1 m głębokości wody przez co najmniej 30 minut. Waga: ok. 1,9 kg. Jakość i doświadczenie od DJI Phantom 1 w 2014 roku.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor czarny
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..