0,00zł

Do Kasy

MC-CASES® Walizka do DJI Mini 3 Pro - również Fly More Combo - maks. 9 akumulatorów - oba typy kontrolerów - Made in Germany

Opinie:
(0)
  • Marka: MC-CASES
  • Model: B0B21XWZ9D
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:41 CET - więcej
550,83zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: czarny
✔ All-in-one: nowy DJI Mini 3 Pro walizka transportowa firmy MC-CASES jest idealnym towarzyszem w podróży i idealnym miejscem do przechowywania koptera, łącznie z wszystkimi akcesoriami DJI Mini 3 oraz obszernym DJI Mini 3 Combo. Wszystko zawsze pod ręką – nic nie zostanie zgubione. Pomimo kompaktowych wymiarów (336 x 300 x 148 mm) wszystkie części są w bezpośrednim dostępie.
✔ Gotowy do lotu: kopter i nadajnik znajdują się w stanie gotowym do lotu bez konieczności uciążliwego montażu poszczególnych części, takich jak np. w dołączonej torbie lub konkurencji. To wiernie naszemu sloganowi "Out of the box – gotowe do lotu" – otworzyć walizkę, wyjąć kopter i nadajnik i można ruszać w drogę. I jak zawsze: Made in Germany! Niemieckie wsparcie.
✔ Ten produkt został zaprojektowany i zaprojektowany przez doświadczonych i wieloletnich pilotów Copter i właścicieli licencji pilotów różnych klas oraz kompetentnych techników konstrukcyjnych i ekspertów CAD. Produkt "Made in Germany" – produkcja w Niemczech z uwzględnieniem surowych przepisów dla przemysłu obróbki pianek. Gwarantujemy tylko idealne produkty! Jeśli coś nie będzie w porządku, skontaktuj się z nami.
✔ W naszej walizce znajdzie się miejsce na następujące akcesoria: 1 x DJI Mini 3 Pro, DJI RC-N1 lub nowy pilot DJI RC, do 9 akumulatorów, zapasowe śmigło, dwukierunkowa stacja ładująca, 2 x kabel micro USB, 1 x zacisk gimbalowy, 3 x kabel RC, 1 x ładowarka USB, zestaw filtrów ND, 1 x komora wielofunkcyjna z pokrywą i innymi akcesoriami
Wysokiej jakości walizka zgodna z IP 67 z 5-letnią gwarancją. Dzięki temu całkowicie wodoszczelny w 1 m głębokości wody przez co najmniej 30 minut. Waga: ok. 1,9 kg. Jakość i doświadczenie od DJI Phantom 1 w 2014 roku.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor czarny
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...