0,00zł

Do Kasy

Projektor do Rysowania dla Dzieci, Tablica do Rysowania dla Dzieci, Ładny Projekt żyrafy Żywe Kolory Rozwijaj Umiejętności Rysowania Dzieci Projektor Smart Sketcher dla Dzieci(#1)

Opinie:
(0)
  • Marka: Luqeeg
  • Model: B0B29CP3PV
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:46 CET - więcej
57,13zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: #1
Projekt żyrafy: ten projektor do rysowania dla dzieci przyjmuje unikalny wygląd żyrafy, a bogata konfiguracja zapewnia dzieciom więcej zabawy.
Rozwijaj umiejętności: Ten inteligentny projektor do szkicowania może pomóc rozwijać umiejętności rysowania i ćwiczyć koordynację wzrokowo-ruchową dziecka.
Stymuluj wyobraźnię: kreatywność i wyobraźnię dzieci można zainspirować rysowaniem i pisaniem na tym stole do rysowania dla dzieci.
Idealny zestaw: 1 stół do rysowania, 1 zeszyt do rysowania, 3 slajdy i 4 pisaki do rysowania są zawarte w opakowaniu, aby zachęcić dzieci do nauki malowania własnego stylu artystycznego.
Idealny prezent: ta tablica do pisania z projektorem jest idealnym prezentem dla twoich dzieci, które mogą wykorzystać swoją wyobraźnię i narysować na tablicy wszystko, co chcą.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor #1
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..