0,00zł

Do Kasy

Projektor do Rysowania dla Dzieci, Tablica do Rysowania dla Dzieci, Ładny Projekt żyrafy Żywe Kolory Rozwijaj Umiejętności Rysowania Dzieci Projektor Smart Sketcher dla Dzieci(#1)

Opinie:
(0)
  • Marka: Luqeeg
  • Model: B0B29CP3PV
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:46 CET - więcej
57,13zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: #1
Projekt żyrafy: ten projektor do rysowania dla dzieci przyjmuje unikalny wygląd żyrafy, a bogata konfiguracja zapewnia dzieciom więcej zabawy.
Rozwijaj umiejętności: Ten inteligentny projektor do szkicowania może pomóc rozwijać umiejętności rysowania i ćwiczyć koordynację wzrokowo-ruchową dziecka.
Stymuluj wyobraźnię: kreatywność i wyobraźnię dzieci można zainspirować rysowaniem i pisaniem na tym stole do rysowania dla dzieci.
Idealny zestaw: 1 stół do rysowania, 1 zeszyt do rysowania, 3 slajdy i 4 pisaki do rysowania są zawarte w opakowaniu, aby zachęcić dzieci do nauki malowania własnego stylu artystycznego.
Idealny prezent: ta tablica do pisania z projektorem jest idealnym prezentem dla twoich dzieci, które mogą wykorzystać swoją wyobraźnię i narysować na tablicy wszystko, co chcą.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor #1
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..