0,00zł

Do Kasy

Projektor do Rysowania dla Dzieci, Tablica do Rysowania dla Dzieci, Ładny Projekt żyrafy Żywe Kolory Rozwijaj Umiejętności Rysowania Dzieci Projektor Smart Sketcher dla Dzieci(#1)

Opinie:
(0)
  • Marka: Luqeeg
  • Model: B0B29CP3PV
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:46 CET - więcej
57,13zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: #1
Projekt żyrafy: ten projektor do rysowania dla dzieci przyjmuje unikalny wygląd żyrafy, a bogata konfiguracja zapewnia dzieciom więcej zabawy.
Rozwijaj umiejętności: Ten inteligentny projektor do szkicowania może pomóc rozwijać umiejętności rysowania i ćwiczyć koordynację wzrokowo-ruchową dziecka.
Stymuluj wyobraźnię: kreatywność i wyobraźnię dzieci można zainspirować rysowaniem i pisaniem na tym stole do rysowania dla dzieci.
Idealny zestaw: 1 stół do rysowania, 1 zeszyt do rysowania, 3 slajdy i 4 pisaki do rysowania są zawarte w opakowaniu, aby zachęcić dzieci do nauki malowania własnego stylu artystycznego.
Idealny prezent: ta tablica do pisania z projektorem jest idealnym prezentem dla twoich dzieci, które mogą wykorzystać swoją wyobraźnię i narysować na tablicy wszystko, co chcą.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor #1
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..