0,00zł

Do Kasy

Folia ochronna HD do DJI MINI 3 PRO RC, folia ochronna na wyświetlacz z hartowanego szkła, folia ochronna, ochrona ekranu premium 9H, folia kompatybilna z DJI MINI 3 PRO RC, odporna na zarysowania

Opinie:
(0)
  • Marka: UBEIYI
  • Model: B0B2PJVKK3
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 22:43 CET - więcej
55,99zł
[Idealna ochrona wyświetlacza] o stopniu twardości 9H: nie pozostawia odcisków palców, kurzu i oleju. Skutecznie chroń ekran kontrolera MINI 3 PRO RC przed kurzem, olejem.
[Szkło hartowane] Ta folia ochronna na wyświetlacz do DJI MINI 3 PRO RC wykorzystuje szkło hartowane, które charakteryzuje się wysoką przejrzystością, nie pęka łatwo się złamać, ma dużą odporność na uderzenia i jest trwała.
[Krawędź łukowa 2,5D] Konstrukcja z zakrzywionymi krawędziami dobrze chroni ekran Twojego pilota zdalnego sterowania RC przed wodą, brudem i refleksami. Proces folii zapobiegającej przywieraniu zapewnia równomierne nakładanie i gładkie krawędzie.
[Doskonała dokładność ekranu dotykowego] Poczujesz się prawie nic na ekranie. Zachowaj nie tylko oryginalną jakość obrazu i wysoką czułość na dotyk ekranu kontrolera.
Zawartość opakowania: 2 x folia ochronna, 2 x ściereczki do wycierania na mokro i na sucho, 2 x naklejki do usuwania kurzu. (DJI MINI 3 PRO RC kontroler nie wchodzi w zakres dostawy)
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..