0,00zł

Do Kasy

Folia ochronna HD do DJI MINI 3 PRO RC, folia ochronna na wyświetlacz z hartowanego szkła, folia ochronna, ochrona ekranu premium 9H, folia kompatybilna z DJI MINI 3 PRO RC, odporna na zarysowania

Opinie:
(0)
  • Marka: UBEIYI
  • Model: B0B2PJVKK3
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 22:43 CET - więcej
55,99zł
[Idealna ochrona wyświetlacza] o stopniu twardości 9H: nie pozostawia odcisków palców, kurzu i oleju. Skutecznie chroń ekran kontrolera MINI 3 PRO RC przed kurzem, olejem.
[Szkło hartowane] Ta folia ochronna na wyświetlacz do DJI MINI 3 PRO RC wykorzystuje szkło hartowane, które charakteryzuje się wysoką przejrzystością, nie pęka łatwo się złamać, ma dużą odporność na uderzenia i jest trwała.
[Krawędź łukowa 2,5D] Konstrukcja z zakrzywionymi krawędziami dobrze chroni ekran Twojego pilota zdalnego sterowania RC przed wodą, brudem i refleksami. Proces folii zapobiegającej przywieraniu zapewnia równomierne nakładanie i gładkie krawędzie.
[Doskonała dokładność ekranu dotykowego] Poczujesz się prawie nic na ekranie. Zachowaj nie tylko oryginalną jakość obrazu i wysoką czułość na dotyk ekranu kontrolera.
Zawartość opakowania: 2 x folia ochronna, 2 x ściereczki do wycierania na mokro i na sucho, 2 x naklejki do usuwania kurzu. (DJI MINI 3 PRO RC kontroler nie wchodzi w zakres dostawy)
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...