0,00zł

Do Kasy

Siatka do włosów na balet, 50 sztuk, niewidoczna siatka do koka do włosów, elastyczna gumka do włosów, dla pielęgniarki baletowej, stewardessy, kobiet, dziewcząt (brązowo-czarna)

Opinie:
(0)
  • Marka: Sedir
  • Model: B0B3CJPYXQ
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 10:34 CET - więcej
40,01zł
Zestaw siatki do włosów: Zestaw siatki do włosów zawiera 25 czarnych siatek do włosów, 25 brązowych siatek do włosów i 50 spinek do włosów w kształcie litery U. Indywidualnie zapakowany, kompaktowy i higieniczny, wygodny do przenoszenia.
Niewidoczna siatka do koka: Nasza siatka do koków jest delikatna i lekka, mniej niż 1 g. Podobny kolor sprawia, że siatka do włosów wtapia się w Twoje włosy.
【Elastyczna i wytrzymała】Nasza siatka do koków do włosów wykonana jest z miękkiego i mocnego nylonu. Dzięki temu ma dobrą elastyczność i długość rozciągania do 50 cm. Dzięki temu można łatwo przechowywać włosy w koku.
【Łatwa w użyciu】 Dzięki temu zestawowi siatki na włosy kucyk można zamienić w kok. Spinki do włosów w kształcie litery U, które są dostarczane z pomocne w zabezpieczeniu siatki do włosów i koka, a Twój kok będzie schludny i mocny.
【Szerokie zastosowanie】Zestaw siatek do włosów jest idealny na balet, gospodyni powietrznej, pielęgniarki, urzędnika bankowego, urzędnika hotelu, tancerzy, łyżwiarzy, pracownika serwisowego, wszystkich, którzy muszą włożyć włosy do koka!
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..