0,00zł

Do Kasy

TIWI Bukiet kwiatów, 680 części ze sztucznych kwiatów, zestawy zabawek budowlanych, kolekcja botaniczna, kwiaty, kompatybilne z Lego 10280 Creator Expert Flower Bouquet (bez wazonu)

Opinie:
(0)
  • Marka: TIWI
  • Model: B0B3JH163V
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:49 CET - więcej
197,31zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Zestaw 2
Design: Dzięki nowatorskiemu wzornictwu bukiet kwiatów maksymalizuje wygląd kwiatu w prawdziwym życiu. Zmontowane bukiety kwiatów są bardzo atrakcyjne i pełne uroku
Instrukcja: dołączamy instrukcję kolorystyczną, która pomaga w montażu, liczba poszczególnych kroków jest bardzo jasna, z opakowaniem krok po kroku w razie braku części, wymienimy je za darmo dla Ciebie.
Wysoka jakość: łącznie 680 części. wszystkie z wysokiej jakości tworzywa sztucznego ABS, co zapewnia lepsze wrażenia podczas montażu. Bloki modelu są kompatybilne z innymi markami klocków.
Dekoracja: lumen Baustein Zestaw do montażu, realistyczny i romantyczny. Formy i kolory sprawiają, że powstają tak samo zaskakujące i atrakcyjne.
Ekskluzywne prezenty: bukiet kwiatów to wyjątkowy prezent dla przyjaciół, bliskich lub siebie samych - i to o każdej porze roku. (Należy pamiętać, że wazon nie wchodzi w zakres dostawy)
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Zestaw 2
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..