0,00zł

Do Kasy

TIWI Bukiet kwiatów, 680 części ze sztucznych kwiatów, zestawy zabawek budowlanych, kolekcja botaniczna, kwiaty, kompatybilne z Lego 10280 Creator Expert Flower Bouquet (bez wazonu)

Opinie:
(0)
  • Marka: TIWI
  • Model: B0B3JH163V
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:49 CET - więcej
197,31zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Zestaw 2
Design: Dzięki nowatorskiemu wzornictwu bukiet kwiatów maksymalizuje wygląd kwiatu w prawdziwym życiu. Zmontowane bukiety kwiatów są bardzo atrakcyjne i pełne uroku
Instrukcja: dołączamy instrukcję kolorystyczną, która pomaga w montażu, liczba poszczególnych kroków jest bardzo jasna, z opakowaniem krok po kroku w razie braku części, wymienimy je za darmo dla Ciebie.
Wysoka jakość: łącznie 680 części. wszystkie z wysokiej jakości tworzywa sztucznego ABS, co zapewnia lepsze wrażenia podczas montażu. Bloki modelu są kompatybilne z innymi markami klocków.
Dekoracja: lumen Baustein Zestaw do montażu, realistyczny i romantyczny. Formy i kolory sprawiają, że powstają tak samo zaskakujące i atrakcyjne.
Ekskluzywne prezenty: bukiet kwiatów to wyjątkowy prezent dla przyjaciół, bliskich lub siebie samych - i to o każdej porze roku. (Należy pamiętać, że wazon nie wchodzi w zakres dostawy)
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Zestaw 2
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..