0,00zł

Do Kasy

JOFLVA Walizka Mini 3 Pro, torba Mini 3 Pro Rc, wodoszczelna walizka, torba do przenoszenia drona DJI Mini 3 Pro i akcesoriów do kontrolera DJI RC, akcesoria mini 3 Pro, obudowa zabezpieczająca przed upadkiem, z pełną ochroną.

Opinie:
(0)
  • Marka: JOFLVA
  • Model: B0B3VQMRPD
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 22:43 CET - więcej
150,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: l
Kolor: czarny
Wzornictwo dostosowane do klienta - ta twarda walizka do DJI Mini 3 Pro została zaprojektowana specjalnie do pilota DJI Mini 3 Pro i RC i innych akcesoriów.
Duża pojemność - walizka Mini 3 Pro do: 1 x mini 3 Pro-Drone, 1 x pilot zdalnego sterowania RC, 3 x baterie, 1 x ładowarka, 1 x stacja ładująca, kabel RC, śmigło, filtr i inne akcesoria. (Tylko pokrowiec! Nie zawiera dronów ani innych akcesoriów)
【Wzornictwo materiału premium】 Etui Dji Mini 3 Pro jest wykonane z wytrzymałego tworzywa ABS z ulepszoną wielowarstwową ochroną EVA, która jest bardzo odporna na uderzenia i utrzymuje porządek drona i akcesoria. Dzięki automatycznemu zaworowi wyrównującemu ciśnienie powietrza jest mocny i odporny na nacisk, odporny na uderzenia, nie deformuje się ani nie rozerwa. Wyposażony w gumowy uchwyt, antypoślizgowy. Dzięki dwóm zamknięciom zatrzaskowym walizkę można bezpiecznie zamknąć naciskiem.
【Podróże i przechowywanie】Torba Mini 3 Pro Rc Waga: 1,87 kg, wymiary zewnętrzne: 36 x 27 x 13,5 cm (14,2 x 10,6 x 5,3 cala). Dzięki temu rozmiarowi można go włożyć do plecaka lub walizki. Można ją również nosić w samolotach, łodziach, motocyklach itd. Dron DJI Mini 3 Pro idealnie nadaje się do podróży lub przechowywania w domu.
Troska posprzedażowa: dostarczanie klientom satysfakcjonujących produktów i usług jest naszą główną filozofią. Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony z wodoodpornej walizki do przechowywania Hardshell lub naszego serwisu, skontaktuj się z nami, a my zapewnimy zadowalające rozwiązanie dla Ciebie.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar l
Kolor czarny
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..