0,00zł

Do Kasy

JOFLVA Walizka Mini 3 Pro, torba Mini 3 Pro Rc, wodoszczelna walizka, torba do przenoszenia drona DJI Mini 3 Pro i akcesoriów do kontrolera DJI RC, akcesoria mini 3 Pro, obudowa zabezpieczająca przed upadkiem, z pełną ochroną.

Opinie:
(0)
  • Marka: JOFLVA
  • Model: B0B3VQMRPD
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 22:43 CET - więcej
150,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: l
Kolor: czarny
Wzornictwo dostosowane do klienta - ta twarda walizka do DJI Mini 3 Pro została zaprojektowana specjalnie do pilota DJI Mini 3 Pro i RC i innych akcesoriów.
Duża pojemność - walizka Mini 3 Pro do: 1 x mini 3 Pro-Drone, 1 x pilot zdalnego sterowania RC, 3 x baterie, 1 x ładowarka, 1 x stacja ładująca, kabel RC, śmigło, filtr i inne akcesoria. (Tylko pokrowiec! Nie zawiera dronów ani innych akcesoriów)
【Wzornictwo materiału premium】 Etui Dji Mini 3 Pro jest wykonane z wytrzymałego tworzywa ABS z ulepszoną wielowarstwową ochroną EVA, która jest bardzo odporna na uderzenia i utrzymuje porządek drona i akcesoria. Dzięki automatycznemu zaworowi wyrównującemu ciśnienie powietrza jest mocny i odporny na nacisk, odporny na uderzenia, nie deformuje się ani nie rozerwa. Wyposażony w gumowy uchwyt, antypoślizgowy. Dzięki dwóm zamknięciom zatrzaskowym walizkę można bezpiecznie zamknąć naciskiem.
【Podróże i przechowywanie】Torba Mini 3 Pro Rc Waga: 1,87 kg, wymiary zewnętrzne: 36 x 27 x 13,5 cm (14,2 x 10,6 x 5,3 cala). Dzięki temu rozmiarowi można go włożyć do plecaka lub walizki. Można ją również nosić w samolotach, łodziach, motocyklach itd. Dron DJI Mini 3 Pro idealnie nadaje się do podróży lub przechowywania w domu.
Troska posprzedażowa: dostarczanie klientom satysfakcjonujących produktów i usług jest naszą główną filozofią. Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony z wodoodpornej walizki do przechowywania Hardshell lub naszego serwisu, skontaktuj się z nami, a my zapewnimy zadowalające rozwiązanie dla Ciebie.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar l
Kolor czarny
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...