0,00zł

Do Kasy

TIWI Zestaw oświetleniowy LED do Lego Star Wars 75312, oświetlenie kompatybilne z Lego 75312 Boba Fett S Starship (bez modelu Lego)

Opinie:
(0)
  • Marka: TIWI
  • Model: B0B49R9CRS
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 09:58 CET - więcej
190,23zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Wersja klasyczna
>> Zaprojektowany z myślą o modelach Lego, zestaw oświetleniowy jest przeznaczony specjalnie do oświetlenia LEGO star wars boba fett s starship 75312 i sprawia, że jest bardziej realistyczny i wyjątkowy (model Lego nie wchodzi w zakres dostawy)
>> Innowacyjne wzornictwo: nowoczesne i kreatywne wzornictwo to dobry sposób na przyciąganie uwagi ludzi. Połącz zimne klocki z kolorowymi światełkami, aby klocki były bardziej atrakcyjne.
>> Bezpieczeństwo i obsługa przez USB: Zestaw oświetleniowy wykonany z tworzywa ABS jest przyjazny dla oczu i nie oślepia o delikatnej jasności, ekskluzywnym wykonaniu i odpornym na korozję przewodem świetlnym. Ze względów bezpieczeństwa i komfortu zestaw jest zasilany prądem przez komorę baterii.
>> Prosta instalacja: Gameplay jest prosta i sprawia przyjemność, prosta dekoracja, proste komponenty. Poznaj radość z drugiego modelu DIY dzięki stopniowej budowie w podręczniku elektronicznym (po zakupie).
>> Doskonały prezent: Zestaw świateł to doskonały prezent dla dzieci, które mają bloki Lego, lub dla fanów Lego. Jest to wspaniała możliwość kreatywności, ponieważ jest to styl "zrób to sam", aby oświetlić Twoje klocki.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Wersja klasyczna
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..