0,00zł

Do Kasy

TIWI Zestaw oświetleniowy LED do Lego Star Wars 75312, oświetlenie kompatybilne z Lego 75312 Boba Fett S Starship (bez modelu Lego)

Opinie:
(0)
  • Marka: TIWI
  • Model: B0B49R9CRS
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 09:58 CET - więcej
190,23zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Wersja klasyczna
>> Zaprojektowany z myślą o modelach Lego, zestaw oświetleniowy jest przeznaczony specjalnie do oświetlenia LEGO star wars boba fett s starship 75312 i sprawia, że jest bardziej realistyczny i wyjątkowy (model Lego nie wchodzi w zakres dostawy)
>> Innowacyjne wzornictwo: nowoczesne i kreatywne wzornictwo to dobry sposób na przyciąganie uwagi ludzi. Połącz zimne klocki z kolorowymi światełkami, aby klocki były bardziej atrakcyjne.
>> Bezpieczeństwo i obsługa przez USB: Zestaw oświetleniowy wykonany z tworzywa ABS jest przyjazny dla oczu i nie oślepia o delikatnej jasności, ekskluzywnym wykonaniu i odpornym na korozję przewodem świetlnym. Ze względów bezpieczeństwa i komfortu zestaw jest zasilany prądem przez komorę baterii.
>> Prosta instalacja: Gameplay jest prosta i sprawia przyjemność, prosta dekoracja, proste komponenty. Poznaj radość z drugiego modelu DIY dzięki stopniowej budowie w podręczniku elektronicznym (po zakupie).
>> Doskonały prezent: Zestaw świateł to doskonały prezent dla dzieci, które mają bloki Lego, lub dla fanów Lego. Jest to wspaniała możliwość kreatywności, ponieważ jest to styl "zrób to sam", aby oświetlić Twoje klocki.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Wersja klasyczna
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..