0,00zł

Do Kasy

RC Cars, duży zdalnie sterowany samochód w skali 1/12, 60 km/h High Speed ​​4WD RC Truck 4X4 Offroad Szybkie RC Cars, 2.4GHz RC Drift Race Car dla dorosłych dla chłopców

Opinie:
(0)
  • Marka: STSEEACE
  • Model: B0B4B49J7S
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:50 CET - więcej
1 361,39zł
Łatwa kontrola: Wyposażony w kontroler 2,4 GHz, ułatwia obsługę. Dwa lub więcej pojazdów RC może ścigać się razem bez odległego zamieszania.

Obudowa o wysokiej wytrzymałości i wzmocniona rama nadwozia: Cała obudowa tej zdalnie sterowanej ciężarówki jest wykonana z materiału PVC o wysokiej wytrzymałości, co zapewnia ciężarówce lepszą odporność na kolizje, aby przedłużyć jej cykl życia. Zastosowanie wzmocnionej ramy nadwozia zapewnia samochodowi lepszą przyczepność podczas wyścigów.”

Amortyzatory 4WD: Ten samochód z napędem na 4 koła wyposażony w niezależne zawieszenie i metalowy amortyzator olejowy, który może skutecznie chronić samochód przed awariami i upadkami, zwiększa trwałość, zapewnia dobrą wszechstronną jazdę, zapewniając swobodę jazdy tam, gdzie chcesz jeździć przez błoto, piasek, trawę i inne warunki, które wcześniej nie były możliwe.

Opony gumowe: gumowy materiał na oponę wykonany jest z wysokiej jakości materiału PVC, jest miękki i elastyczny, można go regulować w oparciu o drogę i jechać szybko, odporny na trzęsienia ziemi na nierównym terenie, bieżnik opony.

100% obsługa posprzedażna: Drogi kliencie, możesz mieć pewność, że kupisz nasze produkty, jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami jak najszybciej.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..