0,00zł

Do Kasy

RC Cars, duży zdalnie sterowany samochód w skali 1/12, 60 km/h High Speed ​​4WD RC Truck 4X4 Offroad Szybkie RC Cars, 2.4GHz RC Drift Race Car dla dorosłych dla chłopców

Opinie:
(0)
  • Marka: STSEEACE
  • Model: B0B4B49J7S
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:50 CET - więcej
1 361,39zł
Łatwa kontrola: Wyposażony w kontroler 2,4 GHz, ułatwia obsługę. Dwa lub więcej pojazdów RC może ścigać się razem bez odległego zamieszania.

Obudowa o wysokiej wytrzymałości i wzmocniona rama nadwozia: Cała obudowa tej zdalnie sterowanej ciężarówki jest wykonana z materiału PVC o wysokiej wytrzymałości, co zapewnia ciężarówce lepszą odporność na kolizje, aby przedłużyć jej cykl życia. Zastosowanie wzmocnionej ramy nadwozia zapewnia samochodowi lepszą przyczepność podczas wyścigów.”

Amortyzatory 4WD: Ten samochód z napędem na 4 koła wyposażony w niezależne zawieszenie i metalowy amortyzator olejowy, który może skutecznie chronić samochód przed awariami i upadkami, zwiększa trwałość, zapewnia dobrą wszechstronną jazdę, zapewniając swobodę jazdy tam, gdzie chcesz jeździć przez błoto, piasek, trawę i inne warunki, które wcześniej nie były możliwe.

Opony gumowe: gumowy materiał na oponę wykonany jest z wysokiej jakości materiału PVC, jest miękki i elastyczny, można go regulować w oparciu o drogę i jechać szybko, odporny na trzęsienia ziemi na nierównym terenie, bieżnik opony.

100% obsługa posprzedażna: Drogi kliencie, możesz mieć pewność, że kupisz nasze produkty, jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami jak najszybciej.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..