0,00zł

Do Kasy

plplaaoo Newton wahadło Newton Cradle Balance Balls, wysokiej jakości wahadło Newtons do kuli, dekoracja biurka do biura i na biurko

Opinie:
(0)
  • Marka: plplaaoo
  • Model: B0B4DSZV2B
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:43 CET - więcej
76,86zł
【Perfekcyjne wahadło pedagogiczne Newton】Zgodnie z przepisami dotyczącymi utrzymania impulsów i utrzymania energii metalowa kula nie kołysze się na zawsze ze względu na opór. Zazwyczaj piłka kołysze się w normalnych warunkach przez około 15 do 30 sekund. Ze względu na różne siły i otoczenia, czas drgań jest jednak różny. Idealna dekoracja pedagogiczna, która może uchwycić tajemnice historii i nauki
【Wysokiej jakości materiały】Jest bardziej trwały i nie pęka. Jest jasna, odporna na korozję i nie rdzewieje. Może być używany przez długi czas
Interesująca obsługa - jeśli jedna z zewnętrznych kulek ze stali nierdzewnej zostanie uderzona w drugą stronę w metalowej ramie, środkowe kulki pozostaną pozornie nieporuszone. Tylko kula na drugim końcu łańcuszka odpycha się. W przypadku 2 uderzających kul centralna kula pozostaje ustawiona, obie przeciwległe jednak wymachają się.
【Wszechstronność】Można go używać jako urządzenia fizycznego, sprzętu biurowego, zabójcy stresu, a także jako pięknego prezentu i dekoracji biurka, piękny prezent dla przyjaciela.
Zabawka naukowa - jeśli jesteś zmęczony nauką i pracą, możesz mieszać piłki, aby usłyszeć brzęczenie. Doskonały gadżet do edukacji i nauki, posiadaj swój własny kawałek historii naukowej i odkrywaj ważne wartości fizyki.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..