0,00zł

Do Kasy

plplaaoo Newton wahadło Newton Cradle Balance Balls, wysokiej jakości wahadło Newtons do kuli, dekoracja biurka do biura i na biurko

Opinie:
(0)
  • Marka: plplaaoo
  • Model: B0B4DSZV2B
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:43 CET - więcej
76,86zł
【Perfekcyjne wahadło pedagogiczne Newton】Zgodnie z przepisami dotyczącymi utrzymania impulsów i utrzymania energii metalowa kula nie kołysze się na zawsze ze względu na opór. Zazwyczaj piłka kołysze się w normalnych warunkach przez około 15 do 30 sekund. Ze względu na różne siły i otoczenia, czas drgań jest jednak różny. Idealna dekoracja pedagogiczna, która może uchwycić tajemnice historii i nauki
【Wysokiej jakości materiały】Jest bardziej trwały i nie pęka. Jest jasna, odporna na korozję i nie rdzewieje. Może być używany przez długi czas
Interesująca obsługa - jeśli jedna z zewnętrznych kulek ze stali nierdzewnej zostanie uderzona w drugą stronę w metalowej ramie, środkowe kulki pozostaną pozornie nieporuszone. Tylko kula na drugim końcu łańcuszka odpycha się. W przypadku 2 uderzających kul centralna kula pozostaje ustawiona, obie przeciwległe jednak wymachają się.
【Wszechstronność】Można go używać jako urządzenia fizycznego, sprzętu biurowego, zabójcy stresu, a także jako pięknego prezentu i dekoracji biurka, piękny prezent dla przyjaciela.
Zabawka naukowa - jeśli jesteś zmęczony nauką i pracą, możesz mieszać piłki, aby usłyszeć brzęczenie. Doskonały gadżet do edukacji i nauki, posiadaj swój własny kawałek historii naukowej i odkrywaj ważne wartości fizyki.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..