0,00zł

Do Kasy

4.3 Calowy Cyfrowy Dzwonek LCD 160 Stopni Elektroniczny Wizjer Wizjer WiFi Dzwonek Kolorowa Kamera na Podczerwień Wykrywanie Ruchu Wizjer do Drzwi Tuya

Opinie:
(0)
  • Marka: Sonew
  • Model: B0B4DW3YDB
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:52 CET - więcej
542,64zł
Noktowizor: noktowizor w wysokiej rozdzielczości w podczerwieni, kamera z wizjerem może zobaczyć wszystko za drzwiami bardzo wyraźnie, nawet w nocy w odległości około 3 metrów
W przypadku aplikacji Tuya: 24-godzinne inteligentne monitorowanie bezpieczeństwa z kątem widzenia 160 stopni, aplikacja może aktywnie wybudzać urządzenie i pasywne monitorowanie, monit o ilość energii elektrycznej w czasie rzeczywistym itp.
Wysokiej jakości materiał: cyfrowy wizjer wykonany jest z wysokiej jakości stopu aluminium i materiału ABS, o wysokiej wytrzymałości i trwałości w użyciu
Wifi Door Viewer: Podłączając wifi w domu, przeglądarka drzwi realizuje monitorowanie, dwukierunkowy dźwięk, redukcję szumów z baterią litową 5000 mAh, fotografowanie i nagrywanie, wykrywanie ruchu.
Szerokie zastosowanie: cyfrowa kamera z wizjerem nadaje się do wszelkiego rodzaju miejsc, takich jak dom, mieszkanie, budynki biurowe, hotele i inne miejsca.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..