0,00zł

Do Kasy

Deleeya Zestaw trójkołowy do Bombardier-Monster 2,4 G, aplikacja zdalnego sterowania, Monster Spyder, zaawansowany model pojazdu z 2 silnikami, kompatybilny z Lego Technic (853 części)

Opinie:
(0)
  • Marka: Deleeya
  • Model: B0B4W2Q956
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 22:42 CET - więcej
545,73zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 45.8 x 24.5 x 20 cm
Kolor: Bomba monster trójkołowy
Posprzedaż posprzedażowa: Nadaje się dla dzieci w wieku 14 lat. Należy zachować ostrożność podczas stosowania i umieszczania małych cząstek w środku. W przypadku problemów podczas montażu prosimy o kontakt z nami.
Inne zastosowania: model złożony jest sprzyjający edukacji i nadaje się doskonale jako wyświetlacz, dekoracja tła, prezent oraz jako cena na początek szkoły i święta.
Instrukcja: Dostarczany ze szczegółową i łatwą do zrozumienia ilustrowaną instrukcją obsługi (może nie być dostępna w języku polskim).
Komponenty elektryczne: 4-kanałowa bateria litowa Bluetooth x 1, pilot zdalnego sterowania x 1, silnik potworowy x 1, silnik M-X1.
Części: Gładkie elementy w jaskrawym kolorze są wykonane z wysokiej jakości przyjaznych dla środowiska materiałów ABS z odlewu precyzyjnego dla ekstremalnego dopasowania, szczelności, stabilności i bezpieczeństwa podczas montażu.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 45.8 x 24.5 x 20 cm
Kolor Bomba monster trójkołowy
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..