0,00zł

Do Kasy

Deleeya Zestaw trójkołowy do Bombardier-Monster 2,4 G, aplikacja zdalnego sterowania, Monster Spyder, zaawansowany model pojazdu z 2 silnikami, kompatybilny z Lego Technic (853 części)

Opinie:
(0)
  • Marka: Deleeya
  • Model: B0B4W2Q956
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 22:42 CET - więcej
545,73zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 45.8 x 24.5 x 20 cm
Kolor: Bomba monster trójkołowy
Posprzedaż posprzedażowa: Nadaje się dla dzieci w wieku 14 lat. Należy zachować ostrożność podczas stosowania i umieszczania małych cząstek w środku. W przypadku problemów podczas montażu prosimy o kontakt z nami.
Inne zastosowania: model złożony jest sprzyjający edukacji i nadaje się doskonale jako wyświetlacz, dekoracja tła, prezent oraz jako cena na początek szkoły i święta.
Instrukcja: Dostarczany ze szczegółową i łatwą do zrozumienia ilustrowaną instrukcją obsługi (może nie być dostępna w języku polskim).
Komponenty elektryczne: 4-kanałowa bateria litowa Bluetooth x 1, pilot zdalnego sterowania x 1, silnik potworowy x 1, silnik M-X1.
Części: Gładkie elementy w jaskrawym kolorze są wykonane z wysokiej jakości przyjaznych dla środowiska materiałów ABS z odlewu precyzyjnego dla ekstremalnego dopasowania, szczelności, stabilności i bezpieczeństwa podczas montażu.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 45.8 x 24.5 x 20 cm
Kolor Bomba monster trójkołowy
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..