0,00zł

Do Kasy

Deleeya Zestaw trójkołowy do Bombardier-Monster 2,4 G, aplikacja zdalnego sterowania, Monster Spyder, zaawansowany model pojazdu z 2 silnikami, kompatybilny z Lego Technic (853 części)

Opinie:
(0)
  • Marka: Deleeya
  • Model: B0B4W2Q956
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 22:42 CET - więcej
545,73zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 45.8 x 24.5 x 20 cm
Kolor: Bomba monster trójkołowy
Posprzedaż posprzedażowa: Nadaje się dla dzieci w wieku 14 lat. Należy zachować ostrożność podczas stosowania i umieszczania małych cząstek w środku. W przypadku problemów podczas montażu prosimy o kontakt z nami.
Inne zastosowania: model złożony jest sprzyjający edukacji i nadaje się doskonale jako wyświetlacz, dekoracja tła, prezent oraz jako cena na początek szkoły i święta.
Instrukcja: Dostarczany ze szczegółową i łatwą do zrozumienia ilustrowaną instrukcją obsługi (może nie być dostępna w języku polskim).
Komponenty elektryczne: 4-kanałowa bateria litowa Bluetooth x 1, pilot zdalnego sterowania x 1, silnik potworowy x 1, silnik M-X1.
Części: Gładkie elementy w jaskrawym kolorze są wykonane z wysokiej jakości przyjaznych dla środowiska materiałów ABS z odlewu precyzyjnego dla ekstremalnego dopasowania, szczelności, stabilności i bezpieczeństwa podczas montażu.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 45.8 x 24.5 x 20 cm
Kolor Bomba monster trójkołowy
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..