0,00zł

Do Kasy

BRIKSMAX 42143 światło LED do Lego Ferrari Daytona SP3 - kompatybilne z modelem klocków Lego Technic - bez zestawu Lego

Opinie:
(0)
  • Marka: BRIKSMAX
  • Model: B0B4WBCN5V
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:53 CET - więcej
451,99zł
Innowacyjne wzornictwo: zaprojektowane dla Lego 42143. Dzięki temu zestawowi oświetleniowemu możesz przekształcić swój LEGO Ferrari Daytona SP3 z ciemnego na jasny, aby ożywić.
Doskonałe rzemiosło: bezpieczne i niezawodne materiały, z różnymi światłami i ukrytymi liniami, pozwalają uzyskać efekt wyświetlania modelu. Jest to wspaniałe uzupełnienie dla kolekcjonerów modeli, którzy chcą dodać więcej szczegółów do swoich zestawów.
Łatwa instalacja: dzięki instrukcji krok po kroku znajdziesz łatwiejszy sposób na czerpanie przyjemnego procesu majsterkowania i stworzenie ogromnej aktualizacji do swojego ulubionego zestawu do budowania.
Ciepły serwis: zawsze dokładamy wszelkich starań, aby zaoferować naszym klientom produkty wysokiej jakości oraz doskonałą obsługę. W przypadku problemów z produktem, prosimy o przesłanie do nas e-mail. Pomożemy rozwiązać problem we właściwym czasie.
Wskazówka: zawiera tylko światło LED. Wszystkie zestawy LEGO pokazane na zdjęciach i filmach nie wchodzą w zakres dostawy.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..