0,00zł

Do Kasy

BRIKSMAX 42143 światło LED do Lego Ferrari Daytona SP3 - kompatybilne z modelem klocków Lego Technic - bez zestawu Lego

Opinie:
(0)
  • Marka: BRIKSMAX
  • Model: B0B4WBCN5V
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:53 CET - więcej
451,99zł
Innowacyjne wzornictwo: zaprojektowane dla Lego 42143. Dzięki temu zestawowi oświetleniowemu możesz przekształcić swój LEGO Ferrari Daytona SP3 z ciemnego na jasny, aby ożywić.
Doskonałe rzemiosło: bezpieczne i niezawodne materiały, z różnymi światłami i ukrytymi liniami, pozwalają uzyskać efekt wyświetlania modelu. Jest to wspaniałe uzupełnienie dla kolekcjonerów modeli, którzy chcą dodać więcej szczegółów do swoich zestawów.
Łatwa instalacja: dzięki instrukcji krok po kroku znajdziesz łatwiejszy sposób na czerpanie przyjemnego procesu majsterkowania i stworzenie ogromnej aktualizacji do swojego ulubionego zestawu do budowania.
Ciepły serwis: zawsze dokładamy wszelkich starań, aby zaoferować naszym klientom produkty wysokiej jakości oraz doskonałą obsługę. W przypadku problemów z produktem, prosimy o przesłanie do nas e-mail. Pomożemy rozwiązać problem we właściwym czasie.
Wskazówka: zawiera tylko światło LED. Wszystkie zestawy LEGO pokazane na zdjęciach i filmach nie wchodzą w zakres dostawy.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..