0,00zł

Do Kasy

BRIKSMAX 42143 światło LED do Lego Ferrari Daytona SP3 - kompatybilne z modelem klocków Lego Technic - bez zestawu Lego

Opinie:
(0)
  • Marka: BRIKSMAX
  • Model: B0B4WBCN5V
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:53 CET - więcej
451,99zł
Innowacyjne wzornictwo: zaprojektowane dla Lego 42143. Dzięki temu zestawowi oświetleniowemu możesz przekształcić swój LEGO Ferrari Daytona SP3 z ciemnego na jasny, aby ożywić.
Doskonałe rzemiosło: bezpieczne i niezawodne materiały, z różnymi światłami i ukrytymi liniami, pozwalają uzyskać efekt wyświetlania modelu. Jest to wspaniałe uzupełnienie dla kolekcjonerów modeli, którzy chcą dodać więcej szczegółów do swoich zestawów.
Łatwa instalacja: dzięki instrukcji krok po kroku znajdziesz łatwiejszy sposób na czerpanie przyjemnego procesu majsterkowania i stworzenie ogromnej aktualizacji do swojego ulubionego zestawu do budowania.
Ciepły serwis: zawsze dokładamy wszelkich starań, aby zaoferować naszym klientom produkty wysokiej jakości oraz doskonałą obsługę. W przypadku problemów z produktem, prosimy o przesłanie do nas e-mail. Pomożemy rozwiązać problem we właściwym czasie.
Wskazówka: zawiera tylko światło LED. Wszystkie zestawy LEGO pokazane na zdjęciach i filmach nie wchodzą w zakres dostawy.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...