0,00zł

Do Kasy

YEABRICKS Światło LED do Lego-76402 Harry Potter Hogwart: Model klocków biurowych Dumbledore'a (Lego zestaw nie jest dołączony)

Opinie:
(0)
  • Marka: YEABRICKS
  • Model: B0B5Q5VJGN
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:54 CET - więcej
241,00zł
【Świetny dodatek do Twojego zestawu Lego】Ten zestaw świateł LED został specjalnie zaprojektowany do modelu klocków Lego 76402 Harry Potter Hogwarts: Biurowy Dumbledore's Office Blocks.
Tylko zestaw świateł LED: Należy pamiętać, że w zestawie znajduje się tylko zestaw świateł. Wszystkie zestawy LEGO pokazane na zdjęciach i filmach nie wchodzą w zakres dostawy.
【Fajny wybór na prezent】Ten zestaw oświetleniowy rozświetli Twój zestaw Lego, dzięki czemu jest świetnym prezentem urodzinowym, prezentem świątecznym dla dzieci lub każdego miłośnika modelarstwa.
【Instrukcje krok po kroku】Zeskanuj kod QR w pudełku. Zawiera szczegółowe i proste instrukcje, które pomogą Ci przejść przez montaż świateł krok po kroku.
【Obsługa posprzedażna】Jeśli masz jakiekolwiek problemy lub problemy z produktem, nie wahaj się z nami skontaktować. Zawsze będziemy przy pomoc.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..