0,00zł

Do Kasy

Ballery Zabawka do kąpieli dla niemowląt, zabawka wodna dla dzieci, na basen, zabawka dla niemowląt, wanna z 5 trybami, krokodyl, zabawka do wanny, prezent od 1, 2, 3, 4 lat

Opinie:
(0)
  • Marka: Ballery
  • Model: B0B5QJLB7P
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:54 CET - więcej
63,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: wielokolorowa
Zabawka do kąpieli z 5 trybami: zabawka do kąpieli dla małych dzieci z motywem krokodyla i 5 różnymi zraszaczami, które mogą wyświetlać 5 różnych trybów fontanny w wodzie: fontanna parasolowa, fontanna korona, fontanna wiatrakowa, fontanna z kwiatami i dmuchanymi fontannami jest bardzo atrakcyjna dla Twoich dzieci i może poprawić koordynację ręka-oko dzieci. Idealna zabawka do kąpieli dla dzieci w wieku od 1, 2, 3, 4, 5, 6+ lat, chłopców i dziewcząt.
Dwuwarstwowa wodoodporność: Ta zabawka do wanny jest wyposażona w wodoszczelny gumowy korek w komorze ładującej, który może skutecznie zapobiegać uszkodzeniom spowodowanym wsiąkaniem wody i umożliwić dzieciom bezpieczną zabawę w wodzie. Idealna zabawka do kąpieli dla dzieci, zabawka do pływania dla dzieci i zabawka wodna dla małych dzieci w wieku 1-3, niezależnie od tego, czy do kąpieli lub pływania, pozwól dzieciom bawić się zabawnymi zabawkami dla niemowląt!
Bezpieczne materiały: z nietoksycznego tworzywa sztucznego ABS. Krawędzie są wystarczająco gładkie, aby dzieci mogły je dotykać, bawić się i przytulać. Wodoszczelna konstrukcja nie przecieka prądu, aby chronić bezpieczeństwo dzieci.
Niech Twoje dziecko pokocha czas kąpieli: nasza zabawka do kąpieli dla małych dzieci w wieku 1-3 lat z uroczym wzorem w kształcie krokodyla i jasnym kolorem ułatwia wzbudzenie zainteresowania dziecka. Jako bliski partner dla dzieci, które bawią się w wannie lub na basenie, zabawka do kąpieli dla małych dzieci doskonale nadaje się do rozwoju koordynacji ręka-oko i umiejętności poznawczych, aby wzbudzić ciekawość i kreatywność Twoich maluchów.
Najlepszy prezent do kąpieli: Krokodyl ma okrągłe ciało, nie ma ostrych narożników, nie szkodzi dzieciom, ma słodką twarz i słodki wyraz. Super słodka zabawka do rozpylania wody i dzieci pokochają kąpiel, nadaje się dla dzieci pływających na basenie. Dzieci będą cieszyć się czasem kąpieli, to Dzień Dziecka, urodziny, Boże Narodzenie i inne wspaniałe pomysły na prezent.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor wielokolorowa
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..