0,00zł

Do Kasy

Ballery Zabawka do kąpieli dla niemowląt, zabawka wodna dla dzieci, na basen, zabawka dla niemowląt, wanna z 5 trybami, krokodyl, zabawka do wanny, prezent od 1, 2, 3, 4 lat

Opinie:
(0)
  • Marka: Ballery
  • Model: B0B5QJLB7P
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:54 CET - więcej
63,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: wielokolorowa
Zabawka do kąpieli z 5 trybami: zabawka do kąpieli dla małych dzieci z motywem krokodyla i 5 różnymi zraszaczami, które mogą wyświetlać 5 różnych trybów fontanny w wodzie: fontanna parasolowa, fontanna korona, fontanna wiatrakowa, fontanna z kwiatami i dmuchanymi fontannami jest bardzo atrakcyjna dla Twoich dzieci i może poprawić koordynację ręka-oko dzieci. Idealna zabawka do kąpieli dla dzieci w wieku od 1, 2, 3, 4, 5, 6+ lat, chłopców i dziewcząt.
Dwuwarstwowa wodoodporność: Ta zabawka do wanny jest wyposażona w wodoszczelny gumowy korek w komorze ładującej, który może skutecznie zapobiegać uszkodzeniom spowodowanym wsiąkaniem wody i umożliwić dzieciom bezpieczną zabawę w wodzie. Idealna zabawka do kąpieli dla dzieci, zabawka do pływania dla dzieci i zabawka wodna dla małych dzieci w wieku 1-3, niezależnie od tego, czy do kąpieli lub pływania, pozwól dzieciom bawić się zabawnymi zabawkami dla niemowląt!
Bezpieczne materiały: z nietoksycznego tworzywa sztucznego ABS. Krawędzie są wystarczająco gładkie, aby dzieci mogły je dotykać, bawić się i przytulać. Wodoszczelna konstrukcja nie przecieka prądu, aby chronić bezpieczeństwo dzieci.
Niech Twoje dziecko pokocha czas kąpieli: nasza zabawka do kąpieli dla małych dzieci w wieku 1-3 lat z uroczym wzorem w kształcie krokodyla i jasnym kolorem ułatwia wzbudzenie zainteresowania dziecka. Jako bliski partner dla dzieci, które bawią się w wannie lub na basenie, zabawka do kąpieli dla małych dzieci doskonale nadaje się do rozwoju koordynacji ręka-oko i umiejętności poznawczych, aby wzbudzić ciekawość i kreatywność Twoich maluchów.
Najlepszy prezent do kąpieli: Krokodyl ma okrągłe ciało, nie ma ostrych narożników, nie szkodzi dzieciom, ma słodką twarz i słodki wyraz. Super słodka zabawka do rozpylania wody i dzieci pokochają kąpiel, nadaje się dla dzieci pływających na basenie. Dzieci będą cieszyć się czasem kąpieli, to Dzień Dziecka, urodziny, Boże Narodzenie i inne wspaniałe pomysły na prezent.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor wielokolorowa
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...