0,00zł

Do Kasy

Motorstart Techniczny zestaw klocków motocyklowych o wysokiej wydajności (849 części), model lokomotywy, zestaw klocków motocyklowych, kompatybilny z motocyklami Lego Technic 42132

Opinie:
(0)
  • Marka: Motorstart
  • Model: B0B5ZLCT3B
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:42 CET - więcej
262,63zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 34 x 12.8 x 15cm
Kolor: 849 szt
Prototyp roweru wyścigowego z nowoczesną nauką społeczną i technologią przywraca w dużym stopniu swój wygląd. Profesjonalnie wyposażony model konstrukcji motocyklowej zapewnia komfortowy i opływowy wygląd od przodu do tyłu, częściowo ruchome części, takie jak swobodne kierowanie przodu, symuluowany system zawieszenia, kilka części wydechowych, gumowane szerokie opony i naklejki.
Części: Gładkie elementy w jaskrawym kolorze są wykonane z wysokiej jakości i przyjaznych dla środowiska materiałów ABS z odlewu precyzyjnego dla ekstremalnego dopasowania, szczelności, stabilności i bezpieczeństwa podczas montażu.
Instrukcja: Dostarczany ze szczegółową i łatwą do zrozumienia elektroniczną instrukcją umożliwiającą szybki montaż.
Inne zastosowania: model złożony jest sprzyjający edukacji i nadaje się doskonale jako wyświetlacz, dekoracja tła, prezent oraz jako cena na początek szkoły i święta.
Posprzedaż posprzedażna: nadaje się dla dzieci w wieku 8 lat. Należy zachować ostrożność podczas stosowania i umieszczania małych cząstek w środku. W przypadku problemów podczas montażu prosimy o kontakt z nami.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 34 x 12.8 x 15cm
Kolor 849 szt
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..