0,00zł

Do Kasy

Kryształowy Anioł | Wiszące kryształowe koraliki anioła - Kryształowy Anioł Urok dla Ochrony, Szczęścia, Wiary i Miłości Kryształowy Samochód Wiszący Ozdoba Anioł Stróż Samochód i Okna Qingchen

Opinie:
(0)
  • Marka: Qingchen
  • Model: B0B651W5BW
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 09:58 CET - więcej
27,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: B
➨【Wytrzymały materiał】Nasz kryształowy anioł stróż wykonany jest z wysokiej jakości białego kryształowego szkła i metalu, co oznacza, że możesz tworzyć jasne i piękne tęcze, dzieląc wiązkę na różne elementy widmowe, szczególnie piękne amulety samochodowe do lusterek wstecznych.
➨【Rozjaśnij swój dom】Pryzmaty z kryształowymi aniołami w różnych kolorach stworzą tęczę w pokoju po oświetleniu słońcem, bardzo uroczą i marzycielską.
➨【Wykwintne ozdoby samochodowe】 Te kryształowe wisiorki są wykonane ręcznie, dzięki czemu szczegóły wisiorków są ładne i drobne, wieszając je w słonecznym pokoju i obserwując, jak pojawia się Twoja osobista tęcza i ciesz się nią.
➨【Odpowiedni Fit】 Urok samochodu ze szkła szklanego może sprawić, że będzie on mieszać się z różnymi stylami i dodać blasku do wnętrza domu i samochodu. Wykonany jest z anioła + 7 kolorowych kryształów + łańcuszka + 30mm pryzmat sferyczny.
➨【Idealny prezent】 te kryształowe łapacze słońca to przemyślane prezenty dla twojej dziewczyny, przyjaciela lub rodziny na święta, specjalne okazje lub wesela. W większości przypadków kryształowa zawieszka wisząca jest fantastycznym prezentem.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor B
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..