0,00zł

Do Kasy

Kryształowy Anioł | Wiszące kryształowe koraliki anioła - Kryształowy Anioł Urok dla Ochrony, Szczęścia, Wiary i Miłości Kryształowy Samochód Wiszący Ozdoba Anioł Stróż Samochód i Okna Qingchen

Opinie:
(0)
  • Marka: Qingchen
  • Model: B0B651W5BW
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 09:58 CET - więcej
27,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: B
➨【Wytrzymały materiał】Nasz kryształowy anioł stróż wykonany jest z wysokiej jakości białego kryształowego szkła i metalu, co oznacza, że możesz tworzyć jasne i piękne tęcze, dzieląc wiązkę na różne elementy widmowe, szczególnie piękne amulety samochodowe do lusterek wstecznych.
➨【Rozjaśnij swój dom】Pryzmaty z kryształowymi aniołami w różnych kolorach stworzą tęczę w pokoju po oświetleniu słońcem, bardzo uroczą i marzycielską.
➨【Wykwintne ozdoby samochodowe】 Te kryształowe wisiorki są wykonane ręcznie, dzięki czemu szczegóły wisiorków są ładne i drobne, wieszając je w słonecznym pokoju i obserwując, jak pojawia się Twoja osobista tęcza i ciesz się nią.
➨【Odpowiedni Fit】 Urok samochodu ze szkła szklanego może sprawić, że będzie on mieszać się z różnymi stylami i dodać blasku do wnętrza domu i samochodu. Wykonany jest z anioła + 7 kolorowych kryształów + łańcuszka + 30mm pryzmat sferyczny.
➨【Idealny prezent】 te kryształowe łapacze słońca to przemyślane prezenty dla twojej dziewczyny, przyjaciela lub rodziny na święta, specjalne okazje lub wesela. W większości przypadków kryształowa zawieszka wisząca jest fantastycznym prezentem.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor B
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..