0,00zł

Do Kasy

Pająki zdalnego sterowania | Pająki zdalnego sterowania poruszające się zwierzę | Zabawa Niesamowity Zdalnie Sterowany Pająk Pająk Halloween, Halloween Praktyczne Niespodzianki Żart Zabawki Richolyn

Opinie:
(0)
  • Marka: Richolyn
  • Model: B0B8JB7LYS
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:59 CET - więcej
108,19zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: Kasztanowy
↑【Grupa rozrywkowa】: Ta zabawka jest super zabawna i niesamowita dla grupowej gry rozrywkowej, a dziki realistyczny pająk sprawi, że poczujesz się podekscytowany i zdenerwowany w grze.
↑【Niełatwe do uszkodzenia】: Ruchoma zabawka dla zwierząt jest wykonana z wysokiej ści materiału materiałowego, który jest trwały i może być używany przez długi czas. Pająk zdalnego sterowania jest mały i kompaktowy.
↑【Żywy i realistyczny】: Żywy obraz pająka sprawi, że ty i twoje dziecko lub zwierzę będziecie podekscytowani i krzyczeć. Zdalnie sterowany pająk ma realistyczne tekstury, błyszczące oczy i 8 nóg.
↑【Nowy prezent】: Udekoruj zdalnie sterowanego pająka, aby stworzyć świąteczną atmosferę. Pająki RC to świetne prezenty dla rodziny, przyjaciół lub kolegów lub tradycyjna dekoracja na Halloween.
↑【Szeroko stosowane】: Ruchoma zabawka dla zwierząt nadaje się na imprezy Halloween, spotkania rodzinne, uroczystości dla dzieci i nie tylko. Jest idealny do wystroju domu wewnątrz i na zewnątrz.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor Kasztanowy
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...