0,00zł

Do Kasy

Pająki zdalnego sterowania | Pająki zdalnego sterowania poruszające się zwierzę | Zabawa Niesamowity Zdalnie Sterowany Pająk Pająk Halloween, Halloween Praktyczne Niespodzianki Żart Zabawki Richolyn

Opinie:
(0)
  • Marka: Richolyn
  • Model: B0B8JB7LYS
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:59 CET - więcej
108,19zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: Kasztanowy
↑【Grupa rozrywkowa】: Ta zabawka jest super zabawna i niesamowita dla grupowej gry rozrywkowej, a dziki realistyczny pająk sprawi, że poczujesz się podekscytowany i zdenerwowany w grze.
↑【Niełatwe do uszkodzenia】: Ruchoma zabawka dla zwierząt jest wykonana z wysokiej ści materiału materiałowego, który jest trwały i może być używany przez długi czas. Pająk zdalnego sterowania jest mały i kompaktowy.
↑【Żywy i realistyczny】: Żywy obraz pająka sprawi, że ty i twoje dziecko lub zwierzę będziecie podekscytowani i krzyczeć. Zdalnie sterowany pająk ma realistyczne tekstury, błyszczące oczy i 8 nóg.
↑【Nowy prezent】: Udekoruj zdalnie sterowanego pająka, aby stworzyć świąteczną atmosferę. Pająki RC to świetne prezenty dla rodziny, przyjaciół lub kolegów lub tradycyjna dekoracja na Halloween.
↑【Szeroko stosowane】: Ruchoma zabawka dla zwierząt nadaje się na imprezy Halloween, spotkania rodzinne, uroczystości dla dzieci i nie tylko. Jest idealny do wystroju domu wewnątrz i na zewnątrz.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor Kasztanowy
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..