0,00zł

Do Kasy

2 Pcs Zdalnie sterowany pająk - Pająki bezprzewodowego pilota zdalnego sterowania - Realistyczne tekstury błyszczące oczy 8 nóg straszne zabawki dowcipy, Halloween zdalnie sterowany pająk Siimred

Opinie:
(0)
  • Marka: Siimred
  • Model: B0B8JDK411
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:59 CET - więcej
252,44zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: 2 Pcs Kasztanowy
ξ【Przestrasz przyjaciół i rodzinę】: Zabawka w kształcie pająka może być używana do przestraszenia dzieci, przyjaciół i rodziny. Ta zabawka jest super zabawna i niesamowita do zabawy w grupie.
ξ【Niełatwe do uszkodzenia】: Ruchoma zabawka dla zwierząt jest wykonana z wysokiej jakości materiału materiałowego, który jest trwały i może być używany przez długi czas. Pająk zdalnego sterowania jest mały i kompaktowy.
ξ【Realistyczny obraz】: Żywy obraz pająka sprawi, że ty i twoje dziecko lub zwierzę będziecie podekscytowani i krzyczeć. Pająk RC odstraszy również twoich przyjaciół, członków rodziny, a nawet ciebie.
ξ【Doskonały prezent】: Pająk RC to tradycyjna dekoracja na Halloween i świetna opcja na prezent dla rodziny, przyjaciół lub współpracowników. Udekoruj zdalnie sterowanego pająka, aby stworzyć świąteczną atmosferę.
ξ【Szeroki zakres zastosowań】: Ruchoma zabawka dla zwierząt jest idealna do użytku w restauracjach, barach, szkołach . Nadaje się również na imprezy Halloween, spotkania rodzinne, uroczystości dla dzieci i nie tylko.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor 2 Pcs Kasztanowy
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..