0,00zł

Do Kasy

2 Pcs Zdalnie sterowany pająk - Pająki bezprzewodowego pilota zdalnego sterowania - Realistyczne tekstury błyszczące oczy 8 nóg straszne zabawki dowcipy, Halloween zdalnie sterowany pająk Siimred

Opinie:
(0)
  • Marka: Siimred
  • Model: B0B8JDK411
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:59 CET - więcej
252,44zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: 2 Pcs Kasztanowy
ξ【Przestrasz przyjaciół i rodzinę】: Zabawka w kształcie pająka może być używana do przestraszenia dzieci, przyjaciół i rodziny. Ta zabawka jest super zabawna i niesamowita do zabawy w grupie.
ξ【Niełatwe do uszkodzenia】: Ruchoma zabawka dla zwierząt jest wykonana z wysokiej jakości materiału materiałowego, który jest trwały i może być używany przez długi czas. Pająk zdalnego sterowania jest mały i kompaktowy.
ξ【Realistyczny obraz】: Żywy obraz pająka sprawi, że ty i twoje dziecko lub zwierzę będziecie podekscytowani i krzyczeć. Pająk RC odstraszy również twoich przyjaciół, członków rodziny, a nawet ciebie.
ξ【Doskonały prezent】: Pająk RC to tradycyjna dekoracja na Halloween i świetna opcja na prezent dla rodziny, przyjaciół lub współpracowników. Udekoruj zdalnie sterowanego pająka, aby stworzyć świąteczną atmosferę.
ξ【Szeroki zakres zastosowań】: Ruchoma zabawka dla zwierząt jest idealna do użytku w restauracjach, barach, szkołach . Nadaje się również na imprezy Halloween, spotkania rodzinne, uroczystości dla dzieci i nie tylko.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor 2 Pcs Kasztanowy
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..