0,00zł

Do Kasy

Dinozaur SamochóD Zabawka, Dinozaur Transport SamochóD Zabawka Odporne na BezwłAdność Drzwi Mobilne Plastikowe Koła 3

Opinie:
(0)
  • Marka: Shanrya
  • Model: B0B91ZRT12
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 12:00 CET - więcej
51,46zł
Idealny prezent: Samochód transportowy Dinozaur przyjął modny i niepowtarzalny design, dzięki czemu jest wyjątkowym prezentem dla dzieci na urodziny lub inne święta.
Edukacyjny: Samochodzik do transportu dinozaurów pomaga dzieciom uczyć się wiedzy o zwierzętach z jurajskiego świata, w którą można grać z przyjaciółmi, aby wzmocnić relacje.
Ruchome drzwi: Pojazd do transportu dinozaurów z drzwiami można otworzyć, aby umieścić w nim dinozaura, co jest fajne i może zapewnić niekończącą się zabawę dla twoich dzieci.
Doskonały plastik: zabawka samochodowa dinozaura wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, wytrzymała i trwała, z wygładzonymi i zaokrąglonymi krawędziami, która jest bezpieczna dla dzieci.
Łatwy w obsłudze: samochód do transportu dinozaurów bezwładnościowych nie potrzebuje baterii, wystarczy popchnąć go do przodu, aby przejść na dużą odległość, co jest łatwe do gry.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..