0,00zł

Do Kasy

JTLB KALD CAPS lateksowa czapka z daszkiem dla dorosłych do makijażu, lateksowy czepek na perukę, gruby czepek na łysienie, Cosplay, kostium dla dzieci i dorosłych, na Halloween, imprezę

Opinie:
(0)
  • Marka: JTLB
  • Model: B0B93J8DK7
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 10:30 CET - więcej
35,40zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1pcs+Haarnetz
Kolor: Doro?li
Ta peruka jest elastyczna i elastyczna, odporna na rozerwanie i zapewnia doskonałe dopasowanie. Gładka powierzchnia zapewnia dobre wrażenia podczas noszenia.
Te łyse kapelusze mają naturalny kolor, możesz rozciągnąć się na włosach i wokół uszu, aby uzyskać realistyczny wygląd kompletnej łysienia.
Nowy i wysokiej jakości, może być stosowany jako łysina, mnicha, Halloween Special Face Cover itd. Jest to doskonały dodatek na imprezy kostiumowe, festiwale i karnawał.
Te gładkie czepki pod perukę są wykonane z wysokiej jakości lateksu, rozciągliwego i niezawodnego, pięknego elastyczności, dzięki czemu można je dopasować do różnych rozmiarów głowy. Materiał jest mocny, bezzapachowy i nietoksyczny, bezpieczny w obsłudze.
Możesz użyć łysych czepków pod perukę do kostiumów na Halloween, odgrywać rolę szkieletu, zombie, jokerów, mnichów lub stworzyć swój własny wygląd.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1pcs+Haarnetz
Kolor Doro?li
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..