0,00zł

Do Kasy

Halloween czaszka maska horror kaptur zabawny horror krzyk lateks cosplay impreza przedstawienie sceniczne rekwizyty, Kolor zdjęcia

Opinie:
(0)
  • Marka: IKKSA
  • Model: B0B9H3W2M7
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 10:30 CET - więcej
23,90zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Kolor zdjęcia
Lateksowa maska z horroru symuluje nakrycie głowy czaszki, dzięki czemu będziesz najbardziej realistycznym szkieletem na imprezie przebieranki. Maska na całą głowę do każdego kostiumu na Halloween.
Zabawne i przerażające Halloween: Halloweenowe maski czaszki dla dorosłych. Możesz go nosić na Halloween lub tematyczne sesje zdjęciowe. Działa z każdą tkaniną, straszna maska czaszki jest idealna na maskaradę halloweenową, prezenty, maskaradę, karnawał, Boże Narodzenie, Wielkanoc, imprezę sylwestrową
Bezpieczny i wygodny materiał: Pełna maska czaszki wykonana jest z miękkiego i elastycznego materiału lateksowego, który pomaga lepiej dostosować się do skóry, może pojawić się niewielki zapach, jest to zapach lateksu, nie martw się. Jest nietoksyczny i szybko się rozprasza.
Rozmiar i widoczność: Jego najlepsze dopasowanie to około 58-62 cm. Maksymalna szerokość głowy maski czaszki wynosi około 18 cm. Maksymalna długość głowy wynosi około 24 cm. Ponadto jest bardzo elastyczny. Możesz widzieć oczami ubrań. Doda Ci więcej radości i energii.
Wyjątkowy prezent: Maska z ludzką czaszką to świetny gotycki prezent dla przyjaciela lub dziewczyny. Podaruj sobie spersonalizowany prezent, który masz tylko Ty. Nowy produkt będzie miał trochę smaku. Należy umyć i nadmuchać przez kilka dni przed użyciem. Osoby, które są szczególnie wrażliwe na zapachy i osoby z lateksu, zaleca się strzelanie z ostrożnością. Ten produkt jest osobistym rekwizytem.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Kolor zdjęcia
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..