0,00zł

Do Kasy

Drewniana gra z koralikami | Gra w tęczowe koraliki, gra planszowa Montessori Toys - Tęcza kolorowa gra eliminująca kulki, puzzle sortowanie kolorów pasujące zabawki dla małych dzieci

Opinie:
(0)
  • Marka: Xzbling
  • Model: B0BB9ZVS7T
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 22:42 CET - więcej
137,59zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: Klip koraliki
✃Kreatywna gra z drewnianymi koralikami - obsługuje różne sposoby gry, ta drewniana zabawka z koralików na desce jest kreatywną zabawką Montessori. Jest to gra z nabieraniem koralików, gra z chwytaniem koralików, gra logiczna dopasowująca kolor koralików, a także gra eliminująca koraliki. Więcej kreatywnych sposobów gry, aby się dowiedzieć.
✃Wspaniała jakość - przy użyciu doskonałego drewna, jakość gry planszowej jest niesamowita. Zabawka z koralikami jest ręcznie polerowana i gładka bez zadziorów. Drewniane pudełko do przechowywania jest solidne i trwałe. Doskonałe zabawki poprawiające zdolności motoryczne.
✃Przydatne zabawki z koralików - Przesuń koraliki, aby ukończyć dopasowywanie kolorów i eliminację koralików. Ta gra z koralikami jest bardzo pomocna. Podczas tej gry dzieci mogą rozwijać umiejętność rozpoznawania kolorów, umiejętności obserwacji i logiki oraz umiejętność koordynacji ręka-oko.
✃Interaktywna gra planszowa — może to być gra wieloosobowa. Wieloosobowa gra polegająca na wyzwaniu kulek z klipsami lub wieloosobowa gra polegająca na eliminacji kolorowych kulek. Zabawna interaktywna gra planszowa dla wielu graczy.
✃Kolorowe zabawki Montessori - gra w kolor tęczy. Ta zabawka-puzzle z koralików jest kolorowa. Pomaga dzieciom budować początkową świadomość kolorów. Świetny prezent z zabawką Montessori dla małych dzieci w wieku 2, 3, 4, 5 i 6 lat.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor Klip koraliki
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..