0,00zł

Do Kasy

Drewniana gra z koralikami | Gra w tęczowe koraliki, gra planszowa Montessori Toys - Tęcza kolorowa gra eliminująca kulki, puzzle sortowanie kolorów pasujące zabawki dla małych dzieci

Opinie:
(0)
  • Marka: Xzbling
  • Model: B0BB9ZVS7T
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 22:42 CET - więcej
137,59zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: Klip koraliki
✃Kreatywna gra z drewnianymi koralikami - obsługuje różne sposoby gry, ta drewniana zabawka z koralików na desce jest kreatywną zabawką Montessori. Jest to gra z nabieraniem koralików, gra z chwytaniem koralików, gra logiczna dopasowująca kolor koralików, a także gra eliminująca koraliki. Więcej kreatywnych sposobów gry, aby się dowiedzieć.
✃Wspaniała jakość - przy użyciu doskonałego drewna, jakość gry planszowej jest niesamowita. Zabawka z koralikami jest ręcznie polerowana i gładka bez zadziorów. Drewniane pudełko do przechowywania jest solidne i trwałe. Doskonałe zabawki poprawiające zdolności motoryczne.
✃Przydatne zabawki z koralików - Przesuń koraliki, aby ukończyć dopasowywanie kolorów i eliminację koralików. Ta gra z koralikami jest bardzo pomocna. Podczas tej gry dzieci mogą rozwijać umiejętność rozpoznawania kolorów, umiejętności obserwacji i logiki oraz umiejętność koordynacji ręka-oko.
✃Interaktywna gra planszowa — może to być gra wieloosobowa. Wieloosobowa gra polegająca na wyzwaniu kulek z klipsami lub wieloosobowa gra polegająca na eliminacji kolorowych kulek. Zabawna interaktywna gra planszowa dla wielu graczy.
✃Kolorowe zabawki Montessori - gra w kolor tęczy. Ta zabawka-puzzle z koralików jest kolorowa. Pomaga dzieciom budować początkową świadomość kolorów. Świetny prezent z zabawką Montessori dla małych dzieci w wieku 2, 3, 4, 5 i 6 lat.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor Klip koraliki
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..