0,00zł

Do Kasy

Drewniana gra z koralikami | Gra w tęczowe koraliki, gra planszowa Montessori Toys - Tęcza kolorowa gra eliminująca kulki, puzzle sortowanie kolorów pasujące zabawki dla małych dzieci

Opinie:
(0)
  • Marka: Xzbling
  • Model: B0BB9ZVS7T
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 22:42 CET - więcej
137,59zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: Klip koraliki
✃Kreatywna gra z drewnianymi koralikami - obsługuje różne sposoby gry, ta drewniana zabawka z koralików na desce jest kreatywną zabawką Montessori. Jest to gra z nabieraniem koralików, gra z chwytaniem koralików, gra logiczna dopasowująca kolor koralików, a także gra eliminująca koraliki. Więcej kreatywnych sposobów gry, aby się dowiedzieć.
✃Wspaniała jakość - przy użyciu doskonałego drewna, jakość gry planszowej jest niesamowita. Zabawka z koralikami jest ręcznie polerowana i gładka bez zadziorów. Drewniane pudełko do przechowywania jest solidne i trwałe. Doskonałe zabawki poprawiające zdolności motoryczne.
✃Przydatne zabawki z koralików - Przesuń koraliki, aby ukończyć dopasowywanie kolorów i eliminację koralików. Ta gra z koralikami jest bardzo pomocna. Podczas tej gry dzieci mogą rozwijać umiejętność rozpoznawania kolorów, umiejętności obserwacji i logiki oraz umiejętność koordynacji ręka-oko.
✃Interaktywna gra planszowa — może to być gra wieloosobowa. Wieloosobowa gra polegająca na wyzwaniu kulek z klipsami lub wieloosobowa gra polegająca na eliminacji kolorowych kulek. Zabawna interaktywna gra planszowa dla wielu graczy.
✃Kolorowe zabawki Montessori - gra w kolor tęczy. Ta zabawka-puzzle z koralików jest kolorowa. Pomaga dzieciom budować początkową świadomość kolorów. Świetny prezent z zabawką Montessori dla małych dzieci w wieku 2, 3, 4, 5 i 6 lat.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor Klip koraliki
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...