0,00zł

Do Kasy

Gra planszowa do eliminacji koralików,Gra w drewniane koraliki planszowe, zabawki Montessori dla 2 lat - Drewniana gra pulpitowa Puzzle Zabawki dla dzieci Dorośli, drobne umiejętności

Opinie:
(0)
  • Marka: Luckxing
  • Model: B0BBB7VVSS
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 22:43 CET - więcej
137,19zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: Klip koraliki
↕Kreatywne sposoby gry - Różne sposoby gry: gra z nabieraniem koralików, gra z chwytaniem koralików, gra logiczna z dopasowywaniem kolorów koralików, gra z eliminacją koralików i tak dalej. Więcej kreatywnych sposobów gry, aby się dowiedzieć.
↕Doskonały materiał - Ta gra planszowa wykonana z drewna o doskonałej jakości jest ręcznie polerowana i gładka bez zadziorów. I jest solidny i trwały. Doskonałe zabawki edukacyjne dla przedszkolaków!
↕Koordynacja ćwiczeń - Przesuń koraliki, aby zakończyć dopasowywanie kolorów i eliminację koralików. Ta gra z koralikami pomaga szkolić małe dzieci w rozpoznawaniu kolorów, poprawianiu umiejętności obserwacji i logiki oraz rozwijaniu zdolności koordynacji ręka-oko.
↕Interaktywna gra planszowa — może to być gra wieloosobowa. Wieloosobowa gra polegająca na wyzwaniu kulek z klipsami lub wieloosobowa gra polegająca na eliminacji kolorowych kulek. Zabawna interaktywna gra planszowa dla wielu graczy.
↕Kolorowe zabawki Montessori - gra w kolor tęczy. Ta zabawka-puzzle z koralików jest kolorowa. Pomaga dzieciom budować początkową świadomość kolorów. Świetny prezent z zabawką Montessori dla małych dzieci w wieku 2, 3, 4, 5 i 6 lat.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor Klip koraliki
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...