0,00zł

Do Kasy

Gra planszowa do eliminacji koralików,Gra w drewniane koraliki planszowe, zabawki Montessori dla 2 lat - Drewniana gra pulpitowa Puzzle Zabawki dla dzieci Dorośli, drobne umiejętności

Opinie:
(0)
  • Marka: Luckxing
  • Model: B0BBB7VVSS
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 22:43 CET - więcej
137,19zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: Klip koraliki
↕Kreatywne sposoby gry - Różne sposoby gry: gra z nabieraniem koralików, gra z chwytaniem koralików, gra logiczna z dopasowywaniem kolorów koralików, gra z eliminacją koralików i tak dalej. Więcej kreatywnych sposobów gry, aby się dowiedzieć.
↕Doskonały materiał - Ta gra planszowa wykonana z drewna o doskonałej jakości jest ręcznie polerowana i gładka bez zadziorów. I jest solidny i trwały. Doskonałe zabawki edukacyjne dla przedszkolaków!
↕Koordynacja ćwiczeń - Przesuń koraliki, aby zakończyć dopasowywanie kolorów i eliminację koralików. Ta gra z koralikami pomaga szkolić małe dzieci w rozpoznawaniu kolorów, poprawianiu umiejętności obserwacji i logiki oraz rozwijaniu zdolności koordynacji ręka-oko.
↕Interaktywna gra planszowa — może to być gra wieloosobowa. Wieloosobowa gra polegająca na wyzwaniu kulek z klipsami lub wieloosobowa gra polegająca na eliminacji kolorowych kulek. Zabawna interaktywna gra planszowa dla wielu graczy.
↕Kolorowe zabawki Montessori - gra w kolor tęczy. Ta zabawka-puzzle z koralików jest kolorowa. Pomaga dzieciom budować początkową świadomość kolorów. Świetny prezent z zabawką Montessori dla małych dzieci w wieku 2, 3, 4, 5 i 6 lat.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor Klip koraliki
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..