0,00zł

Do Kasy

SeeboJK SkłAdany Taktyczny Zestaw SłUchawkowy z Redukcją SzumóW z Wygodnymi Kubkami żElowymi, Elektroniczne Nauszniki Strzeleckie Montowane na GłOwie i na HełMie, dla Airsoft Paintball,Nr t

Opinie:
(0)
  • Marka: SeeboJK
  • Model: B0BBGC891S
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 10:35 CET - więcej
803,66zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Nr t
NR - Aktywny zestaw słuchawkowy redukcji szumu zmniejsza dźwięk z elektroniką zestawu słuchawkowego, aby stłumić niechciany szum. Te zestawy słuchawkowe tłumią sygnały hałasu do 3500 Hz. Jakość dźwięku jest nienaganna i ułatwia czystą komunikację radiową i domową.
SE - Ta standardowa wersja ma tylko funkcję komunikacji, brak funkcji redukcji szumu; Bez wersji funkcji redukcji szumu nie potrzebują baterii.
Kubki na uszach - wersja złożona (NR) z żelowymi kubkami do uszu, zapewnia niezrównane wygodne wrażenia z noszenia, bardzo, bardzo miękkie! ! ! Wersja standardowa (SE) z gąbką o wysokiej elastycznej izolacji dźwiękowej.
Zespół wspornika na uszach można regulować 360 °, aby lepiej dopasować; Gdy zestaw słuchawkowy nie jest używany, można go złożyć na zewnątrz, aby całkowicie rozproszyć ciepło od ucha lub można go złożyć z tyłu hełmu do przechowywania.
Ulepszona modułowa konstrukcja kompatybilna zarówno z szynami OPS Core i Team Wendy M-Lok, wspornik został również wzmocniony, aby uczynić go bardziej stabilnym, gdy jest używany na hełmie.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Nr t
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...