0,00zł

Do Kasy

SeeboJK SkłAdany Taktyczny Zestaw SłUchawkowy z Redukcją SzumóW z Wygodnymi Kubkami żElowymi, Elektroniczne Nauszniki Strzeleckie Montowane na GłOwie i na HełMie, dla Airsoft Paintball,Nr t

Opinie:
(0)
  • Marka: SeeboJK
  • Model: B0BBGC891S
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 10:35 CET - więcej
803,66zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Nr t
NR - Aktywny zestaw słuchawkowy redukcji szumu zmniejsza dźwięk z elektroniką zestawu słuchawkowego, aby stłumić niechciany szum. Te zestawy słuchawkowe tłumią sygnały hałasu do 3500 Hz. Jakość dźwięku jest nienaganna i ułatwia czystą komunikację radiową i domową.
SE - Ta standardowa wersja ma tylko funkcję komunikacji, brak funkcji redukcji szumu; Bez wersji funkcji redukcji szumu nie potrzebują baterii.
Kubki na uszach - wersja złożona (NR) z żelowymi kubkami do uszu, zapewnia niezrównane wygodne wrażenia z noszenia, bardzo, bardzo miękkie! ! ! Wersja standardowa (SE) z gąbką o wysokiej elastycznej izolacji dźwiękowej.
Zespół wspornika na uszach można regulować 360 °, aby lepiej dopasować; Gdy zestaw słuchawkowy nie jest używany, można go złożyć na zewnątrz, aby całkowicie rozproszyć ciepło od ucha lub można go złożyć z tyłu hełmu do przechowywania.
Ulepszona modułowa konstrukcja kompatybilna zarówno z szynami OPS Core i Team Wendy M-Lok, wspornik został również wzmocniony, aby uczynić go bardziej stabilnym, gdy jest używany na hełmie.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Nr t
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..