0,00zł

Do Kasy

Zestaw kart kolekcjonerskich, 120 sztuk kart Pokomon, rzadkie sortowane karty Rare, 30 kart dziennych, 50 kart Mega, 20 kart U, 19 kart SA, 1ENERGY, bez powtórzeń (w języku angielskim)

Opinie:
(0)
  • Marka: BJPERFMS
  • Model: B0BBMGXZGD
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 12:03 CET - więcej
79,99zł
Rzadki zestaw kart - karty są w języku angielskim, a zestaw kart zawiera 120 kart z kreskówek. 30 kart TAG 50 kart MEGA 20 kart U-19 kart TRA 1 karta ENERGY, karty wymienne, prezent dla dzieci, nie są to oryginalne karty (wersja angielska)
Lepsza kolekcja, walka - karty mogą wzbogacić Twoją kolekcję i dominować konkurencję. Może dojść do niewielkich duplikatów między normalnymi i funkcjami. Wszystkie rzadkie przedmioty są jednak unikatowe.
【Wysokiej jakości kartka】 Rozmiar wynosi 8 x 6 cm, jest wykonany z wysokiej jakości złotej folii, jest odporny na zużycie i nie rozrywa się, może być używany przez długi czas, jest cięższy i trwalszy niż zwykłe karty. Każdy wzór karty jest wyraźnie przedstawiony, a kolor karty jest nasycony i pełny.
Wspaniały prezent do kolekcjonowania i walki - jest to wspaniały zestaw kart z wieloma różnymi postaciami. Idealny dla dzieci, kolekcjonerów lub majsterkowiczów, jest to wspaniały prezent do kolekcjonowania i walki.
Lepsza obsługa klienta - te karty nie są oficjalnymi kartami, ale są doskonałym sposobem na wyrażenie miłości do zestawu szosowego. Oferujemy najlepsze produkty i usługi. W razie pytań prosimy o kontakt za pośrednictwem wiadomości Amazon. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez całą dobę
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..