0,00zł

Do Kasy

Rainbow Friends Pluszowa, niebieska Rainbow pluszowa lalka, Rainbow Friends pluszowa zabawka, najlepszy prezent dla chłopców i dziewcząt (Color : A)

Opinie:
(0)
  • Marka: MOLIHUA
  • Model: B0BBPSQ9H9
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 12:04 CET - więcej
68,49zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: A
▲【Opis】Tęczowi przyjaciele podążają za mną za moimi plecami!I będzie panował tutaj nad wszystkim.Dzieci, czy możesz się schować?
▲【Cechy】 Podobnie jak w grze, duża korona tęczowych przyjaciół lalka csoplay pokazuje swój status, a pojawienie się jednego oka i opadającego języka zawsze sprawi, że ulubieniec fanów gier będzie chciał rzucić mu wyzwanie.
▲【Jakość】 Czysta bawełna wysokiej jakości krótka pluszowa zabawka, twój maluch będzie uwielbiał przytulać się z tęczowymi przyjaciółmi pluszowego niebieskiego, pluszowy dotyk zapewnia wygodne uczucie, utrzymuj dziecko i tęczowych przyjaciół wszystkie potwory nierozłączne.
▲【Dotyczy】Rainbow friends csoplay doll jest bardzo przenośna i może być używana do rodziny, samochodu, kempingu i na noc, na Halloween, Boże Narodzenie i inne imprezy.
▲【Serve】 Jeśli masz jakiekolwiek problemy z jakością z pluszową zabawką tęczowych przyjaciół, skontaktuj się z nami, rozwiążemy to za ciebie tak szybko, jak to możliwe.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor A
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..