0,00zł

Do Kasy

Rainbow Friends Pluszowa, niebieska Rainbow pluszowa lalka, Rainbow Friends pluszowa zabawka, najlepszy prezent dla chłopców i dziewcząt (Color : A)

Opinie:
(0)
  • Marka: MOLIHUA
  • Model: B0BBPSQ9H9
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 12:04 CET - więcej
68,49zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: A
▲【Opis】Tęczowi przyjaciele podążają za mną za moimi plecami!I będzie panował tutaj nad wszystkim.Dzieci, czy możesz się schować?
▲【Cechy】 Podobnie jak w grze, duża korona tęczowych przyjaciół lalka csoplay pokazuje swój status, a pojawienie się jednego oka i opadającego języka zawsze sprawi, że ulubieniec fanów gier będzie chciał rzucić mu wyzwanie.
▲【Jakość】 Czysta bawełna wysokiej jakości krótka pluszowa zabawka, twój maluch będzie uwielbiał przytulać się z tęczowymi przyjaciółmi pluszowego niebieskiego, pluszowy dotyk zapewnia wygodne uczucie, utrzymuj dziecko i tęczowych przyjaciół wszystkie potwory nierozłączne.
▲【Dotyczy】Rainbow friends csoplay doll jest bardzo przenośna i może być używana do rodziny, samochodu, kempingu i na noc, na Halloween, Boże Narodzenie i inne imprezy.
▲【Serve】 Jeśli masz jakiekolwiek problemy z jakością z pluszową zabawką tęczowych przyjaciół, skontaktuj się z nami, rozwiążemy to za ciebie tak szybko, jak to możliwe.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor A
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..