0,00zł

Do Kasy

Roblox Rainbow Friends 30 cm pluszowa zabawka mocna zszywana wypchana lalka dla dzieci urocza, zabawa, prezent gra lalka przytulanie pluszowe zabawki dla uroczych dzieci

Opinie:
(0)
  • Marka: PETSBURG
  • Model: B0BBRN6KJ2
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 12:04 CET - więcej
48,66zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 30cm
Kolor: NIEBIESKI
[Zabawny design] Tęczowy plusz przyjaciół inspirowany jest popularną grą horroru, zabawnym i ciekawym kształtem, miękką i przyjazną dla skóry teksturą. To nasz intymny towarzysz zabawy dla wszystkich grup wiekowych.
[Wysokiej jakości materiał] Pluszowe zabawki z tęczowymi przyjaciółmi są wykonane z bawełny PP i krótkiego pluszu. Miękki i wygodny, delikatny w dotyku, doskonała elastyczność i brak deformacji po ściśnięciu.
[Przenośny rozmiar] Niebieski od tęczowych przyjaciół rozmiar pluszu to 30 cm, odpowiedni do wyświetlania i zabawy, może być używany nie tylko jako towarzysz z dziećmi, ale także jako sypialnia, sofa, ozdoba do salonu, dodaj więcej zabawy do swojego życia!
[Wyjątkowy prezent] Niebieska tęcza przyjaciele pluszak, utrzymują ciepło w zimie, nadaje się do przytulania. Jest to idealny prezent dla fanów, a także prezent na przyjęcie świąteczne i odgrywanie ról dla Ciebie i Twoich przyjaciół.
[Gwarancja jakości] Zapewniamy w 100% satysfakcjonującą obsługę klienta, tylko po to, aby mieć pewność, że otrzymasz idealne pluszowe zabawki z tęczowymi przyjaciółmi. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 30cm
Kolor NIEBIESKI
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..