0,00zł

Do Kasy

Roblox Rainbow Friends 30 cm pluszowa zabawka mocna zszywana wypchana lalka dla dzieci urocza, zabawa, prezent gra lalka przytulanie pluszowe zabawki dla uroczych dzieci

Opinie:
(0)
  • Marka: PETSBURG
  • Model: B0BBRN6KJ2
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 12:04 CET - więcej
48,66zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 30cm
Kolor: NIEBIESKI
[Zabawny design] Tęczowy plusz przyjaciół inspirowany jest popularną grą horroru, zabawnym i ciekawym kształtem, miękką i przyjazną dla skóry teksturą. To nasz intymny towarzysz zabawy dla wszystkich grup wiekowych.
[Wysokiej jakości materiał] Pluszowe zabawki z tęczowymi przyjaciółmi są wykonane z bawełny PP i krótkiego pluszu. Miękki i wygodny, delikatny w dotyku, doskonała elastyczność i brak deformacji po ściśnięciu.
[Przenośny rozmiar] Niebieski od tęczowych przyjaciół rozmiar pluszu to 30 cm, odpowiedni do wyświetlania i zabawy, może być używany nie tylko jako towarzysz z dziećmi, ale także jako sypialnia, sofa, ozdoba do salonu, dodaj więcej zabawy do swojego życia!
[Wyjątkowy prezent] Niebieska tęcza przyjaciele pluszak, utrzymują ciepło w zimie, nadaje się do przytulania. Jest to idealny prezent dla fanów, a także prezent na przyjęcie świąteczne i odgrywanie ról dla Ciebie i Twoich przyjaciół.
[Gwarancja jakości] Zapewniamy w 100% satysfakcjonującą obsługę klienta, tylko po to, aby mieć pewność, że otrzymasz idealne pluszowe zabawki z tęczowymi przyjaciółmi. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 30cm
Kolor NIEBIESKI
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..