0,00zł

Do Kasy

5 Pcs Zestaw modeli DNAs - Automatyczne zestawy modeli z podwójną spiralą obrotową człowieka - Popularyzacja nauk biologicznych Pomoce dydaktyczne do montażu wyświetlaczy DNA, zabawki Mudicy

Opinie:
(0)
  • Marka: Mudicy
  • Model: B0BCKPZGRH
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 12:04 CET - więcej
208,69zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: 5 Pcs A
☆【Poznaj zasady nauki】 Dzieci mogą korzystać z naszego modelu podwójnej helisy, aby przeprowadzać trudne eksperymenty naukowe z przyjaciółmi lub kolegami z klasy, poznawać zasady nauki przedmiotów ścisłych w grze i pogłębiać wrażenie uczenia się.
☆【Zdolność obserwacji ćwiczeń】 Pozwalając dzieciom uczyć się w grach, zestaw modeli DNA dla dzieci stymuluje ich zainteresowanie eksperymentami naukowymi, ćwiczy zdolność obserwacji i pielęgnuje koncentrację i umiejętności praktyczne.
☆【Niezawodny materiał】 Wykonany z bezpiecznych materiałów, zarówno dzieci, jak i dorośli mogą z pewnością korzystać z tego zestawu modeli DNA dla dzieci ludzkich genów. Jest lekki i wytrzymały.
☆【Prezent edukacyjny】Zestaw modeli DNA jest zalecany dla dzieci powyżej 6 lat. To idealny prezent urodzinowy lub świąteczny dla dziecka lub osoby dorosłej, która kocha rękodzieło i naukę.
☆【Wygodny w montażu】 Zasilany baterią model DNAs jest wygodny w montażu i może być ściśle połączony bez spawania. Po zainstalowaniu włącz przełącznik, który automatycznie się obróci. (brak baterii)
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor 5 Pcs A
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..