0,00zł

Do Kasy

5 Pcs Zestaw modeli DNAs - Automatyczne zestawy modeli z podwójną spiralą obrotową człowieka - Popularyzacja nauk biologicznych Pomoce dydaktyczne do montażu wyświetlaczy DNA, zabawki Mudicy

Opinie:
(0)
  • Marka: Mudicy
  • Model: B0BCKPZGRH
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 12:04 CET - więcej
208,69zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: 5 Pcs A
☆【Poznaj zasady nauki】 Dzieci mogą korzystać z naszego modelu podwójnej helisy, aby przeprowadzać trudne eksperymenty naukowe z przyjaciółmi lub kolegami z klasy, poznawać zasady nauki przedmiotów ścisłych w grze i pogłębiać wrażenie uczenia się.
☆【Zdolność obserwacji ćwiczeń】 Pozwalając dzieciom uczyć się w grach, zestaw modeli DNA dla dzieci stymuluje ich zainteresowanie eksperymentami naukowymi, ćwiczy zdolność obserwacji i pielęgnuje koncentrację i umiejętności praktyczne.
☆【Niezawodny materiał】 Wykonany z bezpiecznych materiałów, zarówno dzieci, jak i dorośli mogą z pewnością korzystać z tego zestawu modeli DNA dla dzieci ludzkich genów. Jest lekki i wytrzymały.
☆【Prezent edukacyjny】Zestaw modeli DNA jest zalecany dla dzieci powyżej 6 lat. To idealny prezent urodzinowy lub świąteczny dla dziecka lub osoby dorosłej, która kocha rękodzieło i naukę.
☆【Wygodny w montażu】 Zasilany baterią model DNAs jest wygodny w montażu i może być ściśle połączony bez spawania. Po zainstalowaniu włącz przełącznik, który automatycznie się obróci. (brak baterii)
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor 5 Pcs A
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..