0,00zł

Do Kasy

5 Pcs Model podwójnej helisy,Komponenty modelu podwójnej helisy DNAs - Popularyzacja nauki Pomoce dydaktyczne dla studentów, dzieci, pomoce dydaktyczne, prezent naukowy, zabawka naukowa Nakylucy

Opinie:
(0)
  • Marka: NAKYLUCY
  • Model: B0BCKWYKFS
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 12:04 CET - więcej
166,89zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: 5 Pcs A
◧【Wykonuj eksperymenty naukowe】 Dzieci mogą używać modelu podwójnej helisy w domu lub w klasie, aby przeprowadzać trudne eksperymenty naukowe z przyjaciółmi lub kolegami z klasy, rozumieć zasady uczenia się przedmiotów ścisłych w grze i pogłębiać wrażenie uczenia się.
◧【Pielęgnuj koncentrację】 Zestaw modeli DNA dla dzieci może pozwolić dzieciom uczyć się w grach, aby mogły stymulować ich zainteresowanie eksperymentami naukowymi i pomagać ćwiczyć zdolność obserwacji, pielęgnować koncentrację i umiejętności praktyczne.
◧【Wybrany materiał】Wybrane bezpieczne materiały, zestawy modeli ludzkich genów DNA dla dzieci są lekkie i trwałe, a zarówno dzieci, jak i dorośli mogą z nich korzystać z pewnością.
◧【Świetny prezent】Zestaw modeli DNA jest świetny prezenty urodzinowe lub świąteczne dla dzieci lub dorosłych, którzy kochają rękodzieło i naukę. (polecane dla dzieci powyżej 6 życia)
◧【Wygodny w montażu】 Zasilany baterią model DNAs jest wygodny w montażu i może być ściśle połączony bez spawania. Po zainstalowaniu włącz przełącznik, który automatycznie się obróci. (brak baterii)
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor 5 Pcs A
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..