0,00zł

Do Kasy

5 Pcs Model podwójnej helisy,Komponenty modelu podwójnej helisy DNAs - Popularyzacja nauki Pomoce dydaktyczne dla studentów, dzieci, pomoce dydaktyczne, prezent naukowy, zabawka naukowa Nakylucy

Opinie:
(0)
  • Marka: NAKYLUCY
  • Model: B0BCKWYKFS
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 12:04 CET - więcej
166,89zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: 5 Pcs A
◧【Wykonuj eksperymenty naukowe】 Dzieci mogą używać modelu podwójnej helisy w domu lub w klasie, aby przeprowadzać trudne eksperymenty naukowe z przyjaciółmi lub kolegami z klasy, rozumieć zasady uczenia się przedmiotów ścisłych w grze i pogłębiać wrażenie uczenia się.
◧【Pielęgnuj koncentrację】 Zestaw modeli DNA dla dzieci może pozwolić dzieciom uczyć się w grach, aby mogły stymulować ich zainteresowanie eksperymentami naukowymi i pomagać ćwiczyć zdolność obserwacji, pielęgnować koncentrację i umiejętności praktyczne.
◧【Wybrany materiał】Wybrane bezpieczne materiały, zestawy modeli ludzkich genów DNA dla dzieci są lekkie i trwałe, a zarówno dzieci, jak i dorośli mogą z nich korzystać z pewnością.
◧【Świetny prezent】Zestaw modeli DNA jest świetny prezenty urodzinowe lub świąteczne dla dzieci lub dorosłych, którzy kochają rękodzieło i naukę. (polecane dla dzieci powyżej 6 życia)
◧【Wygodny w montażu】 Zasilany baterią model DNAs jest wygodny w montażu i może być ściśle połączony bez spawania. Po zainstalowaniu włącz przełącznik, który automatycznie się obróci. (brak baterii)
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor 5 Pcs A
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..