0,00zł

Do Kasy

2 Pcs Zestaw modeli DNA dla dzieci | Automatyczne zestawy modeli z podwójną spiralą obrotową człowieka,Popularyzacja nauki Pomoce dydaktyczne dla studentów, dzieci, pomoce dydaktyczne, prezent Tacery

Opinie:
(0)
  • Marka: tacery
  • Model: B0BCL9P9XN
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 12:04 CET - więcej
90,19zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: 2 Pcs A
✾【Poznaj zasady nauki】 Dzieci mogą korzystać z naszego modelu podwójnej helisy, aby przeprowadzać trudne eksperymenty naukowe z przyjaciółmi lub kolegami z klasy, poznawać zasady nauki przedmiotów ścisłych w grze i pogłębiać wrażenie uczenia się.
✾【Nauka w grach】Kids DNAs Model Kit stymuluje zainteresowanie eksperymentami naukowymi, ćwiczy umiejętność obserwacji i pielęgnuje koncentrację i umiejętności praktyczne.
✾【Materiał wysokiej jakości】Zestaw ludzkich genów dla dzieci DNAs jest wykonany z bezpiecznych materiałów, dzięki czemu zarówno dzieci, jak i dorośli mogą z nich korzystać z pewnością. Jest wystarczająco wytrzymały.
✾【Dobry wybór prezentu】 Jeśli szukasz odpowiedniego prezentu urodzinowego lub świątecznego dla dzieci, bliskich lub przyjaciół, którzy kochają rękodzieło i naukę, zestaw modeli DNAs to dobry wybór na prezent. (polecane dla dzieci powyżej 6 życia)
✾【Łatwy w instalacji】 Model DNA jest łatwy w instalacji. Szczelne połączenie bez lutowania. Po zainstalowaniu włącz przełącznik, który automatycznie się obróci. (Pamiętaj, że przesyłka nie jest dostarczana z bateriami)
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor 2 Pcs A
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..