0,00zł

Do Kasy

2 Pcs Zestaw modeli DNA dla dzieci | Automatyczne zestawy modeli z podwójną spiralą obrotową człowieka,Popularyzacja nauki Pomoce dydaktyczne dla studentów, dzieci, pomoce dydaktyczne, prezent Tacery

Opinie:
(0)
  • Marka: tacery
  • Model: B0BCL9P9XN
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 12:04 CET - więcej
90,19zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: 2 Pcs A
✾【Poznaj zasady nauki】 Dzieci mogą korzystać z naszego modelu podwójnej helisy, aby przeprowadzać trudne eksperymenty naukowe z przyjaciółmi lub kolegami z klasy, poznawać zasady nauki przedmiotów ścisłych w grze i pogłębiać wrażenie uczenia się.
✾【Nauka w grach】Kids DNAs Model Kit stymuluje zainteresowanie eksperymentami naukowymi, ćwiczy umiejętność obserwacji i pielęgnuje koncentrację i umiejętności praktyczne.
✾【Materiał wysokiej jakości】Zestaw ludzkich genów dla dzieci DNAs jest wykonany z bezpiecznych materiałów, dzięki czemu zarówno dzieci, jak i dorośli mogą z nich korzystać z pewnością. Jest wystarczająco wytrzymały.
✾【Dobry wybór prezentu】 Jeśli szukasz odpowiedniego prezentu urodzinowego lub świątecznego dla dzieci, bliskich lub przyjaciół, którzy kochają rękodzieło i naukę, zestaw modeli DNAs to dobry wybór na prezent. (polecane dla dzieci powyżej 6 życia)
✾【Łatwy w instalacji】 Model DNA jest łatwy w instalacji. Szczelne połączenie bez lutowania. Po zainstalowaniu włącz przełącznik, który automatycznie się obróci. (Pamiętaj, że przesyłka nie jest dostarczana z bateriami)
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor 2 Pcs A
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..